Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263327
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ειχα βαλει στο ματι απο κατι μερες και σημερα το βραδυ κατα τις 21.30μ.μ εσκασα μυτη και η ευγενεστατη κυρια επι της υποδοχης, μου την παρουσιασε...ειδα μια ψηλη,ξανθια κοπελα γυρω στα 25 η ηλικια της, απο την Ρωσια, με ωραιο σωμα,μεγαλο φυσικο στηθος(οχι στητο)και ωραια καπουλια...παιρνω το απλο προγραμμα και μπαινω στο δωματιο.....και μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα και αφου λεμε δυο-τρεις κουβεντες(μιλα καλα τα Ελληνικα), με ρωτα οπως καθομουνα στην πολυθρονα αν ηθελα εκει..τις απαντω καταφατικα και αρχινα τα τριψιματα με το σωμα της στο δικο μου,φιλακια στο λαιμο μου (ψευτικους αναστεναγμους του κωλου εκ μερους της που εμενα ομως δεν με χαλαγε καθολου),μετα μου το επαιζε στις βυζαρες της.....και στη συνεχεια μου περνα σκουφο και ξεκινα το στοματικο με καλη τεχνικη διχως χερια και γλωσσα με υπομονη και στυλ ομορφο ριχνοντας μου ματιες....θα τολμησω να πω οτι το τσιμπουκι που δινω εγω βαση το πηγε πολυ καλα και πολυ ωρα μαλιστα..σε καποια φαση την βαζω απο πανω μου οπως καθομουνα στην πολυθρονα και της ειπα να χοροπηδα αυτη κατι που εκανε με προθυμια και στο τελος την εβαλα στο κρεβατι και στα τεσσερα εφτασε το ομορφο τελος αυτης της υπεροχης ερωτικης πραξης.Καλο παιδι και καλες υπηρεσιες...θελει ομως απο οτι καταλαβα ευγενεια και να τις λες τι σου αρεσει....εγω περασα καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού