Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288295
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω κάνει δεκάδες αξιολογήσεις (και ακόμα περισσότερες έχουν χαθεί όταν είχα διαγραφεί και κατά την αλλαγή από .com σε .tv). Μερικές αναφέρονται σαν "spiros" ή σαν "κενό". Σε όλες αυτές τις αξιολογήσεις δεν έχω ξαναβάλει δεκάρι. Ούτε θα ξαναβάλω. Γιατί όσο μουνάρα και αν είναι η Τσέχα, η Ρωσίδα, η Πολωνέζα, το Αλβάνι, πάντα κάτι μένει κενό όταν φεύγεις. Έχεις γαμήσει καλά, αλλά κάτι λείπει... Ακόμα και επικοινωνιακές κοπέλλες (σαν την Πάολα κ.ά.,) μου άφηναν αυτήν την αίσθηση του κενού, όσο ωραίο και αν ήταν το γαμήσι. Η αξιολόγηση που διαβάζετε τώρα για την Μαριλύν είναι λίγο διαφορετική και συγνώμη από τους συναγωνιστές που μέσα στην καύλα τους θα διαβάζουν τα δικά μου. Η Μαριλύν λοιπόν, είναι μία εντυπωσιακή μελαχρινή κοπέλα με πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα. Αν τα καταφέρετε μέσα στην θολούρα που θα σας δημιουργηθεί μόλις την δείτε στο σαλόνι, με τo καυλερό σώμα, τον τέλειο κώλο και το σέξυ ντυσιμό της, θα διακρίνετε μία όμορφη και ευγενική παρουσία. Mε φαντάζομαι με την Μαριλύν σε ένα κοσμικό εστιατόριο ή bar με όλους να αναρωτιώνται που πέτυχα τέτοιο γλυκό μουνάκι, τέτοια γλυκιά γυναίκα ή τέτοιο μελαχρινό μούναρο αν προτιμάτε. Και πιστέψτε με γιατί κυκλοφορώ πολύ... Δεν είμαι υπερβολικός, τα γούστα είναι γούστα, αλλά η Μαριλύν θα μπορούσε άνετα να είναι ένα πολύ καλό CT. Σώμα χωρίς ψεγάδια, όμορφο στήθος και επιδερμίδα, κώλος διαολεμένος. Η ομορφιά της όμως δεν σταματάει στην εμφάνιση. Συνεχίζεται και στον χαρακτήρα της, στον τρόπο που μιλάει, που συμπεριφέρεται... Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και είναι τέλεια συνομιλητής. Όχι όμως σε βάρος της πράξης. Χωρίς καθόλου βιασύνη και άγχος η Μαριλύν θα κάνει ότι χρειάζεται για να ερεθιστείς και να την κάνεις δική σου έστω και γι αυτό το δεκάλεπτο που ο Θεός της Ανάγκης στην δάνεισε. Χρησιμοποιεί ωραία τη γλώσσα της, είναι δεκτική στα χάδια, ενώ έχει πολύ γλυκιά φωνή την ώρα της πράξης. Ένας τέλειος συνδυασμός καύλας και ομορφιάς έτσι όπως μερικοί από εμάς την εννοούμε. Σεβαστείτε την και θα με θυμηθείτε. Καλό βράδυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριλύν
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού