Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267087
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν θα είμαι τόσο "αυστηρός" όσο ο συγγραφέας της προηγούμενης κριτικής αλλά σε κάποια σημεία συμφωνώ μαζί του!
Η "υπηρεσία" απαράδεκτη... μας την είπε επειδή δεν περάσαμε στο δωμάτιο και φύγαμε, αλλά αυτό εντάξει όλες το λένε. Αυτό που με ξάφνιασε είναι ότι σύμφωνα με την "υπηρεσία" έπρεπε να γνωρίζουμε από πριν ποια κοπέλα δουλεύει και να πάμε εκεί "καρφί" για να μπούμε στο δωμάτιο! Φυσικά, η συμπεριφορά της άλλαξε μόλις μας είδε να επιστρέφουμε και να βγαίνει το απλό παράβολο από τα τρύπια πορτοφόλια μας...
Η διακόσμηση του δωματίου καλόγουστη και δίνει μια όμορφη νότα στο όλο σκηνικό. Επίσης, ο μεγάλος καθρέπτης είναι στα συν! Αρνητικότατο είναι η απουσία νιπτήρα!!!!!!!
Η κοπέλα, ξανθούλα, με ωραίο στήθος και κωλαράκι... ξεκινήσαμε καλά... ομιλία και χαδάκια στο σωματάκι μου... με έκανε να νιώσω πολύ άνετα! Το χάλασε όμως μόλις πήγε να βάλει το καποτίδιο στο πεσμένο "pitsiriki"! Την κοιτούσα όλο απορία!
Το στοματικό της αρκετά καλό... άφηνε και πιασιματάκια στο στήθος και δεξιά και αριστερά... Μια χαρά! Μετά με καβαλάει και ήθελε να επιβάλει τον ρυθμό της! Αμ δε! χαχαχαχαχαχα Της επέβαλα τον δικό μου και πέρασα καλά! Αλλαγή σε πισωκολλητό και κατάθεση των υγρών στο πλαστικό καποτίδιο...
Μετά ακολούθησε λίγη κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων...
Χλιαρή κατάθεση αλλά θα ξαπήγαινα, φυσικά με άλλα μέτρα και σταθμά!!!!

Υ.Γ. Το parking είναι πολύ δύσκολο! Καλύτερα με τα πόδια!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού