Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271303
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αποψε ξεκινησα να παω στο 55 αλλα μιας και ηταν στο δρομο μου σταματησα στο 60 να δω τι παιζει. Μπηκα μεσα και ακουσα ουρλιαχτα απο το δωματιο(...). Την ιδια ωρα η τσατσα μου εξηγουσε αναλυτικοτατα τα προγραμματα. Αφου τελειωσε ο προηγουμενος βγηκε η Αμαντα και με χεραιτησε. Πολυ καλη εμφανηση , ψηλη, ξανθια με 4 τατουαζ(πλατη, λεκανη,καρπο καιβυζο) και μου λεει"ελα μεσα θα περασεις καλα εγκυομαι εγω" . Αυτο ηταν. Με ξετρελανε. Μπηκα στο δωματιο και αναψα τσιγαρο. Ερχεται μετα απο λιγο και λεγοντας μου "κατσε οπως εισαι".Αραξα και μετα απο χαλαρη συζητηση αρχισε να χαιδευει τα βυζια της πανω μου παντου,μετα οπως ειχα χαλαρωσει αρχιζει και μου ρουφαει τα @@..εμεινα...βαζει την καποτα με το στομα και μου εκανε μια πιπα αλλο πραμμα.Ολο μεσα,αφου υπηρξε σκληρυνση ανεβηκε και εκει ηταν ολα τα λεφτα λουλουδια...!!
Ωραιο sex-ακι απο πανω,στα 4 και παλι απο πανω οπου και με αποτελειωσε.χωρις βιασινη και υπερβολες ηταν πολλυ καλο... Δινοντας ενα "αποχαιρετηστιριο" φιλι καληνυχτιστηκαμε. Πολυ καλη εμπειρια. Την συνιστω ανεπιφυλακτα. Αυτα απο μενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού