Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη επίσκεψη στο Τζενάκι μετά από 4-5 μήνες ώρα 1:00 το βράδυ στις 12/3. Ούτε ένας στην αναμονή, χαιρετάω την τσατσά που την ξέρω από παλιά & σκάω τα 90 ευρώ για φουλ πρόγραμμα. Βγαίνει το Τζενάκι & παθαίνω την πλάκα μου, η συγκεκριμένη κοπέλα μ' αρέσει πάρα πολύ, είχα καιρό να τη δω & μου φάνηκε ακόμη καλύτερη, ίσως γιατί πήρε ελάχιστα παραπάνω κιλά κι εγώ που είμαι λάτρης των καμπυλών το κατάλαβα:-) Τα έχω ξαναπεί αλλά τα επαναλαμβάνω: Ξανθιά, υπέροχο πρόσωπο, καταπληκτικό σώμα, μεγάλο βυζί φυσικό αν & όχι τεράστιο, ωραιότατα πόδια & απίστευτος κώλος με tattoo από πάνω, κοινώς Ρουμάνα με τα όλα της (για όσους ξέρουν). Ανεβαίνω στο δωμάτιο, ετοιμάζομαι & μετά από ένα δεκάλεπτο μπαίνει με ένα γλυκύτατο χαμόγελο το Τζενάκι. Αυτή η κοπέλα έχει ένα μεγάλο προτέρημα & ένα μειονέκτημα που είναι & η ουσία της κριτικής μου. Είναι πολύ καλό GFE & γλυκύτατη γενικά αλλά παράλληλα είναι πολύ χαμηλών τόνων & λίγο άνευρη. Τέλος πάντων αρχίσαμε χάδια, γλειψίματα & φιλιά στο σώμα όρθιοι, παράλληλα εκείνη άρχισε να μου τον παίζει, να γλείφει τις ρόγες της κ.τ.λπ. φάση που με κάβλωσε πολύ. Μετά από λίγο ξαπλώνω & αρχίζουμε με μασάζ που δεν έχω ξαναπάρει για να κρίνω αν ήταν καλό ή όχι, πάντως με χαλάρωσε πολύ & δε βιάστηκε καθόλου. Μετά έπαιξε λίγο με τους δονητές της & αρχίσαμε ένα πολύ καλό 69. Και μόνο να έχεις αυτόν τον υπέροχο κώλο μες τη μούρη σου δε θες τίποτ' άλλο. Μετά την έγλειψα κι εγώ ξεχωριστά & στη συνέχεια κάθησε αυτή από πάνω με δική της πρωτοβουλία & αρχίσαμε να σκιζόμαστε ενώ της χούφτωνα τις βυζάρες οι οποίες παρεπιπτόντως είναι ακριβώς όπως τις θέλω, μεγάλα & λίγο πεσμένα (ως φυσικά). Μετά κάναμε ισπανικό σε δύο στάσεις (αυτή ξαπλωμένη & μετά καθιστή κι εγώ όρθιος). Στη συνέχεια τούρλωσε προς το μέρος μου την κωλάρα της επίσης με δική της πρωτοβουλία & μου πρότεινε να την πάρω πισωκολλητά. Εκεί κατέθεσα τελικά μετά από πολλά σφυροκοπήματα που τα δέχτηκε αδιαμαρτύρητα & χαστουκάκια στα υπέροχα κωλομέρια. Δεν της ζήτησα να τελειώσω πάνω της πράγμα που μου αρέσει πολύ γιατί παλιότερα είχε αρνηθεί, μόνο στα πόδια αφήνει. Το μαράζι με την περίπτωση της είναι ότι δεν κάνει πρωκτικό, πραγματικά έχει απίστευτο κωλαράκι & είναι πολύ κρίμα, σου μένει απωθημένο. Μόλις τελείωσα δε βιάστηκε καθόλου να φύγει, περίμενε όπως είπε να μου πέσει πρώτα αλλά έλα που δεν έπεφτε με τίποτα:-) Στη συνέχεια με χαιρέτησε & αποχώρησε. Τελικά βάζω 9 στη σχέση απόδοσης τιμής γιατί επιδέχεται βελτίωση παρ' ότι είναι απ'τις παλιότερες κοπέλες στο studio, κυρίως θα ήθελα να έχει λίγη περισσότερη ζωντάνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού