Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την Αλινα ειχα παει πολλες φορες στο παρελθον(πριν μας φυγει) και ποτε δεν ετυχε να τις γραψω μια κριτικη για το φαινομενο αυτο...γιατι περι φαινομενου προκειται!!!!!Πεντε και εικοσι(το απογευμα) ημουν στο στουντιο και μου λεει η κυρια Βερα, το Αλινακι μολις τωρα ηλθε και ετοιμαζεται....και βγαινει ο Κοριτσαρος στο σαλονι με τρελλα και κορδελλα και με αναγνωριζει αμεσως, λεγοντας μου ποσο χαιρεται που με ξαναβλεπει και οτι θα ειμαι ο πρωτος της για σημερα(ευτυχως γιατι με το που ανεβηκα πανω στο δωματιο αρχισε και χτυπαγε η πορτα αλλα και το τηλεφωνο)μιλαμε για λαικο προσκυνημα(με το που εφευγα ανεβαιναν αλλοι δυο) και ας περναμε οικονομικη κριση, η γυναικα ειναι η απολυτη κορυφη στις υπηρεσιες της....Προχωρω σε περιγραφη οπως κανω στις κριτικες μου...ψηλη μαυρομαλλα 35 χρ. Λευκορωσιδα με πλουσιο φυσικο στηθος....πηρα το προγραμμα των 50 και στο δωματιο πανω, μου αλλαξε τα φωτα το Αλινακι απο φιλακια, απο Ισπανικη με λαδακι........... και το τσιμπουκωμα που εκανε στον παιχτουρα και στις μπαλες του για παρα πολυ ωρα λες και το απολαμβανε και ειναι γεννημενη για σωστα τσιμπουκια(πρεπει να παραδωσει μαθηματα σε πολλες) ηταν μοναδικο και ανεπαναληπτο με σκουφο και να το παιρνει ολο στο στομα της με αργες κινησεις και πολυ ρουφηγμα με την γλωσσα της....οπως καθομουνα στην πολυθρονα ανεβαινει ορθια και με σταση που αυτη μονο εχει την φασντασια να κανει καθεται στον Παιχτουρα πανω του και με τελειωσε...γιατι ημουν ηδη ετοιμος απο το ανεπαναληπτο τσιμπουκωμα που μου εκανε προηγουμενως.......αν και το κουδουνι ειχε κτυπησει και στο διαστημα που ηταν στο δωματιο...δεν ενοχληθηκε καθολου και μετα κατσαμε και συζητησαμε για τα νεα της, πως περναγε το διαστημα που μας ελειψε και ειχε παει στην Πατριδα της..οπως τουλαχιστον μου ειπε...κλεινω την κριτικη μου, με το να σας γραψω.... οτι κατα την ταπεινη μου αποψη, ειναι το νουμερο ενα απο πολλες αποψεις, εργαζομενο κοριτσι σε στουντιο που υπαρχει αυτη την εποχη!!!!!!!(ισως να χανει λιγους ποντους στην εμφανιση.... δεν ειναι η τελεια μουναρα σε εμφανιση,διχως αυτο ομως να σημαινει οτι δεν ειναι εμφανισημη...στο δωματιο ομως μεσα ειναι με διαφορα κορυφη!!!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού