Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824461
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη χθες στο απόγευμα στο 104 στις 5:02 ακριβώς όπου δούλευε η εξαιρετική Άντζελα.Επιλογή απλού προγράμματος αλλά με κάποιες διαφορές που είχα ζητήσει εγώ από πριν στην Άντζελα και τις οποίες τις δέχτηκε.Τι εννοώ είδα τις τελευταίες φώτο της που πόσταρε στο φόρουμ έπαθα πλάκα με την στολή της νοσοκόμας και την οποία της ζήτησα να φοράει όταν θα ερχόταν στο δωμάτιο.Φυσικά δεν το αρνήθηκε αλλά επιπλέον φόρεσε ασορτί ψηλά κόκκινα πέδιλα για να με αποτρελάνει!!!!!!!!!!!!!!!!
Ξεκίνησε με φιλιά και γλειψίματα στο στήθος,χωρίς να βγάλει την στολή της την οποία φόραγε σε όλη την διάρκεια της ερωτικής πράξης.Εγώ προχώρησα σε χάδια στο στήθος και στην περιοχη της μέσης ενώ εκείνη ταυτόχρονα προχώρησε σε μια πολύ καλή και βαθιά πίπα με περιποίηση στην γύρω περιοχή με γλειψίματα στους όρχεις.
Η στύση δεν άρχισε να έρθει και αμέσως προχώρησαμε στην δράση όπου την έβαλα να κάτσει στα τέσσερα για να έχω θέα τα καλοσχηματισμένα οπισθιά της.Επακολούθησε έντονο σφυροκόπημα σε χαλαρούς ρυθμούς για να μην επέλθει άμεσση κορύφωση.Με πρωτοβουλία της μου ζήτησε να σηκωθούμε να από το κρεβάτι και να στηθεί στα τέσσερα αλλά τώρα να στηρίζεται στον τοίχο.Σε όλη την διάρκεια της σεξουαλικής πράξης υπήρχαν σχόλια συναφούς περιεχομένου με την στολή που φορούσε κάτι το οποίο με τρέλανε!!
Ομολογουμένως,τρομερή στάση που σε εξιτάρει και σε οδηγεί σε άλλη διάσταση,αλλά υπήρξε ένα μικρό πρόβλημα στο ότι η Άντζελα είναι ψηλή κοπέλα παράλληλα φορούσε ψηλοτάκουνα με αποτέλεσμα να μην βρίσκομαι εγώ στο απαιτούμενο ύψος για να μπορώ να είαμι άνετος την ώρα της πράξης αλλά αυτό δεν με επηρέασε καθόλου και ευχαριστήθηκα την όλη κατάσταση.
Με προτροπή μου ξαναπήγαμε στο κρεβάτι όπου συνέχισε με μια τρομερή πίπα,όπου της ζήτησα να μεταβούμε σε στάση ιεραποστολικού οπού εκεί πραγματικά έδωσα ότι μπορούσα σφυροκοπώντας της όσο πιο δυνατά κατι το οποίο της άρεσε καταθέτωντας και τις τελευταίες μου δυνάμεις,όπου εκεί επήλθε και η ολοκλήρωση.
Σαφώς και συστήνεται προς δοκιμή μιας και ανταποκρίνεται στις υψηλές απαιτήσεις του πελάτη χωρίς να βιάζεται,ούτε έχει πρόβλημα στο να χειρίζεσαι εσύ το παιχνίδι αλλά και αν της παραχωρήσετε την δυνατότητα να το ελέγχει εκείνη δεν θα βγείτε χαμένοι μιας και είναι δεκτική σε ότι και αν της προτείνεται.
Οι τιμές που έχω δώσει ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα,χωρίς να θέλω να υπερβάλω καθόλου ακόμα και στοο πάρκινγ γιατί στα 20μέτρα από το στούντιο έχει ιδιωτικό πάρκινγκ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού