Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 217538
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η μονικα ειναι εδω και δεκα μερες στο μαγαζι και ειναι μια μελαχρινη μουναρα με τα ολα της...πληθωρικη,ψηλη με φυσικο υπεροχα και μεγαλο στηθος με πολυ ωραια αισθηση στην αφη,κωλαρα,λευκη επιδερμιδα και πεντακαθαρη.πληρωσα ενα πενηνταρι για 69 και δεν το μετανιωσα...πολυ καλα προκαταρκτικα,χαδακια ,φιλια στον λαιμο της και εγω και γλειψιμο στις βυζαρες της που την εκαναν να καυλωσει....ακολουθησε ενα γλειφομουνι ολα τα λεφτα με το δαχτυλο μου να χαιδευει το επιμαχο σημειο και να γλιστρα και στην σφιχτη και αδουλευτη κωλοτρυπιδουλα της χωρις καμια αντιρρηση....γυρισμα σε 69 αφου τα βογγητα της με ειχαν ηδη αναψει,περασμα της καποτας και ξεκινημα πιπας ενω εγω ετρωγα ακομη το μουνακι και το κωλαρακι της....τελειωμα στα τεσσερα με δυνατο σφυροκοπημα και πολυ καλη εκ μερους της συμμετοχη....μετα χαλαρωση με λιγη κουβεντουλα στα αγγλικα αφου τα ελληνικα της ειναι λιγοστα και συμπεριφορα ακρως ζεστη και φιλικη...εγω σιγουρα θα την ξανατιμησω και την προτεινω ανεπιφυλακτα για μια δοκιμη.....παιρνει αριστα αποψε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού