Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351797
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα πολύ καιρό να συναρτήσω την Μαρία, ένα από τα κορίτσια που έχω ιδιεταιρη αδυναμία και περνάω πάντα καλά μαζί τους.
Μιας και υπήρχε χρόνος πριν το κοντινό ραντεβού μου με την παρέα μου, είπα να μην χάσω την ευκαιρία.

Γνωριζόμαστε πλέον καλά και ο χαιρετισμός το σαλόνι ήταν πολύ θερμος. Λιγη κουβέντα πριν τη είσοδο στο δωμάτιο.
Δεν άργησε να ελθει. Εβγαλε το τιγρε μινι φόρεμα που φορούσε για να αποκαλυφθούν τα κάλλη της..
Την Μαρία την θεωρώ μια από τις κορυφαίες στα προκαταρκτικά. Και δεν με διεψευσε.Μοναδικη στην περιποίηση όλου του σώματος, φιλιά και γλειψίματα στο στήθος, το λαιμό, τα αυτια. Τελεια χρήση της γλωσσάς και τα σαρκώδη χείλη της, δεν αφήναν πολλά περιθώρια για να μην γίνει σύντομα η ανόρθωση.
Αλλαγή ρόλων και η σειρά μου για ανάλογη περιποίηση, Αρκετά δεκτική στα χάδια και τα γλειψίματα μου, με έκανε να ξεχαστώ ότι είμαι με επαγγελματία.
Ακολούθησε το τέλειο στοματικό με την άψογη από κάθε πλευράς περιποίηση της γύρω περιοχής και το μούλιασμα στα @@κια. Είχα φτάσει λίγο πριν το τέλος.
Σταματήσαμε και ξανά προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές, ώσπου σε κάποια στιγμή ανέβηκε από πάνω μου για την έναρξη του sex.
Θα γίνω κουραστικός λέγοντας ότι η συμμετοχή της ήταν κορυφαία, όσο και σε όλες τις άλλες στάσεις που αλαλάξαμε, για να με βρει το τέλος στο πισσοκολητο με θέα το «δυνατό όπλο» της Μαρίας : Την περιφέρεια της..

Ξαπλωσαμε δίπλα-δίπλα και κουβεντιάσαμε για αρκετή ώρα. Ντύθηκε και με χαιρέτησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλάκι.

Για μένα είναι «λίρα 100» η Μαρία. Ξέρεις ότι θα περάσεις καλά πριν ακόμα μπεις στο δωμάτιο. Είναι σαν μια «δυνατή» επιταγή που είσαι σίγουρος ότι θα πάρεις τα λεφτά σου. Από τις πιο αξιόπιστες επιλογές στους δύσκολους καιρούς που ζούμε. Οποίος δεν την έχει «γνωρίσει» χάνει…….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού