Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236468
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη επίσκεψη χτες το βράδυ στο χώρο της Κασσάνδρας μιας και είμαι εντελώς περιστασιακός οπαδός του αθλήματος. Στο μαγαζί δεν είχε κόσμο, 2 άτομα έφευγαν την ώρα που έμπαινα και όσι ώρα ήμουν εκεί δεν χτύπησε κουδούνι. Η τσ-τσ εξυπηρετική αν και ο χώρος πολύ μέτριος (στο βάθος στην κουζίνα κάτι έφτιαχναν, ήταν εκεί 2-3 άτομα και χασκογέλαγαν), υπήρχε μια άσχημη μυρωδιά από τις σκάλες ακόμα, με συνέπεια να υπάρχει μια μικρή αρνητική προκατάληψη από πλευράς μου. Εντούτοις η Βίκυ έσωσε την κατάσταση καθώς εμφανίστηκε μέσα στο χαμόγελο και με χαλάρωσε. Η κοπέλα είναι πολύ καλύτερη από της φωτογραφίες, πιο ψηλή και αρκετά πιο αδύνατη (αυτό ίσως κάποιους τους χαλάσει) με σιλικονάτα στήθη και πολυ μικρό κωλαράκι. Η αίσθηση του στήθους της δε με τρέλανε, ήταν λίγο σαν σαμπρέλα. Στο δωμάτιο πολύ εξυπηρετική σε ότι της ζήτησα, πρόθυμη και με προσπαθεια να κάνει το καλύτερο. Κάποιες στιγμές υπήρχε μια μικρή ασυνενοησία, αλλά μάλλον οφείλεται στο ότι τα ελληνικά δεν πρέπει να είναι η πρώτη της γλώσσα. Πίπα όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά γενικά προκαταρκτικά με διάθεση. Καλή επαγγελματίας (δεν πήγα εκεί για να την κάνω φίλη μου)και γενικά όποιος παει πιστεύω πως θα περάσει καλά. Σε ότι αφορά κάποια σχόλια προηγουμένων για την κατασκευή του σώματος της και άλλα χαρακτηριστικά που μπορεί να σε βάλλουν σε σκέψεις (φωνή, σιλικόνη, μεγάλα χείλη - όχι στο στόμα), προβληματίστηκα κι εγώ αλλά τα αποδίδω μάλλον στη σλαβική (?) καταγωγή της. Όπως και να έχει, εγώ καλά πέρασα, και συστήνω το μέρος, με την προϋπόθεση ότι θα φτιάξουν λόγο το χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού