Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αλισα... οτι και να γραψω για αυτο το εκφυλο πρασινοματικο Ρωσιδακι(26 χρ.) θα ειναι λιγο.Με το που μου την παρουσισασε η ευγενεστατη κυρια Βερα...ειδα ενα ξανθο γυναικακι μετριου αναστηματος και πολυ καλοσχηματισμενο και σφιχτο σωματακι με στητο δυαρι βυζι και γαμιστερα καλοσχηματισμενα οπισθια.Στο δωματιο μεσα ηταν καταπληκτικη γνησια εκπροσωπος της μεγαλης σχολης των Ρωσιδων..τα προκαταρκτικα της τελεια με φιλακια και τριψιματακια με δικη μου καθοδηγηση και ναζιαρικη και εκφυλη εκτελεση εκ μερους της, το στοματικο της με σκουφο πολυ δυνατο διχως χερι να με κοιταζει συνεχως στα ματια καθως μου το τσιμπουκωνε(κατι που με ερεθιζει αφανταστα) με γλωσσα και πολυ χρηση δοντιων(δεν εγλυψε μπαλες,ουτε και το ζητησα) και στο σεξ μου εκανε το κοριτσι διαφορες εναλλαγες στασεων με αποκορυφωμα και τελειωτικη πισωκολλητα στο πανεμορφο μουνακι της και να χαζευω το θεσπεσιο κωλαρακι της.Το εχει μεσα της το αθλημα και θα την ξανατιμησω...ειναι γεννημενη για γαμησια η γκομενα...μπραβο της...τελος σημειωνω οτι ηταν προθυμη και ευγενικη και της αρεσε που της μιλουσα στην διαρκεια της ερωτικης πραξης.Θα την ξανατιμησω σιγουρα γιατι πιστευω οτι αξιζει και με το παραπωνω τα 50 ευρω που εδωσα!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού