Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155552
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Παρασκεύης 5/3/2010 & ο δρόμος με έβγαλε στα γνωστά μαγαζιά ποου μόλις τυα βλέπεις (εμένα τουλάχιστον), κάτι σε πιάνει…

Μη έχοντας προγραμματίσει κάτι & μη γνωρίοντας τις βάρδιες, ξεκινώ έρευνα από τα γνωστά στέκια της οδού Κασάνδρας…
Μετά από περιπλάνηση, καταλήγω στο 6.

Με το που κάθομαι, σκάει το μωρό! Η Nicole!
«Γειά σου μωρό» λέει, κάνοντας μια γύρα.
Μετά η τσάτσο, άρχισε πολύ ευγενικά το ποιήμα.
Από κριτικές & από «γνωστούς» είχα ακούσει διάφορες απόψεις. Αποφάσισα να αποκτίσω τη δική μου, μιας & δεν είχε κόσμο…
«πέρασε», μου είπε η τσάτσο…. Πρόγραμμά, €70 για 69.

Στο δωμάτιο (σχετικά) μικρή αναμονή 10 λεπτών. Ωραίο δωμάτιο, με ντουζιέρα.
Έρχεται η κοπέλα & αρχίζουν οι γνωστές συστάσεις…

Η Nicole «από που είσαι» ρωτώ?
“From Russia”, απαντά, “with love…” Κατευθίαν με ρωτά εάν μιλώ αγγλικά, μιας & από Ελληνικά, δεν.
Κανένα πρόβλημα.
“Πρώτη φορά μαζί» ρωτά.
«πρώτη» της απαντώ.
«Πριν αρχίσουμε, θέλω να μου δώσεις ένα φιλάκι εδώ….κ ένα εδώ» δείχνοντας μου τα μάγουλα της.

«Θέλω να βγάλεις όλα τα ρούχα σου, γιατι αλλιώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι»…
Ξαπλώνει στο κρεβάτι & αρχίζει να λικνίζει & να χαϊδεύει το κορμί της, πέρνοντας διάφορες πόζες, μέχρι να γδυθώ.
«Κάτσε εδώ, πριν αρχίσουμε έχω κάτι για σένα». Ξάπλωσα εκεί που μου έδειξε & εκείνη απένταντι μου, άρχισε να χαϊδεύει το κορμί της, βγάζοντας τα δερμάτινα εσώρουχα με κάτι αλυσίδες που φορούσε.

Το κορμί της, πολύ όμορφο, σφυχτό, με μεγάλα στήθοι, ωραίες καμπύλες & ένα στρογγυλό-τουρλωτό κώλο (!), με πολύ ωραία & μεγάλα μ….χιλα!!!
Κατευθήνθηκε στην ντουζιέρα & άρχισε να παίζει με το «τηλέφωνο», παίρνοντας ακπληκτικές πόζες & χαϊδεύοντας το μ…. της με το εξάρτημα.
Περιτό νας πω πως απολάμβανα την κάθε στιγμή & ο «φίλος» μου είχε γίνει Τούμπανο!
Βγήκε από το ντουζ, ανέβηκε στο κρεβατι & με καβάλισε κατευθήντοντας το μ…. της στο προσωπό μου.
«θέλω να με φιλήσεις εκεί», μου είπε.
Η μυρωδιά της ήταν πολύ όμορφή & πολύ καθαρή. Άρχισα να γλύφω στη αρχή την κλυτορίδα της & μετά να ρουφώ τα μεγάλα μ….χυλά της. «αυτό είναι! Έτσι μου αρέσει» ανταποκίθηκε, βάζοντας όλο & περισσότερα δάκτυλα μου στο στόμμα της.
Το σώμα της κουνιόταν έτσι ώστε να φτάνει η γλώσσα μου & τις 2 τρύπες της.
Μου ζήτησε να σηκωθώ όρθιος… «θέλω να σου κάνω κάτι» είπε γυρίζοντας με βίαια πλάτη & ακουμπόντας με πάνω σ’ένα μπουφέ που υπήρχε μπροστά από ένα καθρέπτη. Άρχισε να τρίβεται πίσω μου, να μου γλύφει την πλάτη, το λαίμο, λέγοντας «και αυτό μου αρέσει…».
Με μια κίνηση με τράβηξε, έκατσε στο κρεβάτι, έβαλε το προφυλακτικό στο στώμα της & απότομα μου το φόρεσαι.

Το τσιμπούκι που ακολούθησε πολύ καλό, υγρό & με deepthroat με ρούφιγμα στα @@.
Σε όλη τη διάρκεια είχα προσβαση στα στήθοι της & στο μ…. της για να ασχολούμαι με κάτι.
Γύρισε στα 4 & μου ζήτησε να την καρφώσω. Η θέα του κώλου της πολύ καλή, το δέρμα της απαλό & σφυχτό, με ένα ωραίο tattoo στη ραχοκοκαλιά να ολοκληρώνει το τοπίο!! Είχα καυλώσει τόσο που δεν άργησε να έρθει το τέλος.
Με καύλωσες πολύ της είπα & δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο. Με το που βγήκα από μέσα της, γύρισε αμέσως πρως το μέρος μου. «θέλω να τελειώσεις καλά» είπε και άρχισε να με ρουφάει βάζοντας το φίλο μου βαθυά στο λαρύγκι της!...

Ακολούθησε λίγη κουβεντούλα.
«πέρασα καλά» είπε… το ξέρο πως δεν το εννοείς, της απάντησα αλλα σ’ευχαριστώ.
Άρχισε μετα να εξηγεί πως όταν δεν περνά καλά το δείχνει κ τα σχετικά…
Φεύγοντας, γύρισε προς το μέρρος μου κ μου πέταξε ένα, «φιλάς» πολύ όμορφα…

Λοιπον, (υπομονή τελειώνω) η κοπέλα μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις! Τα είχε όλα… από GFE ύφος μέχρι αυταρχικό. Για τα δικά μου γούστα, ήταν μια πολύ όμορφη εμπειρία και πραγματικά με έκανε να νιώσω πολύ άνετα & όμορφα!

Αυτά (sorry για την πολυλογία!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού