Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299944
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εχοντας ακουσει και διαβασει τοσα πολλα για την Κιμ ειπα να ανηφορισω σημερα το απογευμα προς το βουνο!Μπαινω στο στουντιο και με το που μου λεει η ευγενεστατη υπηρεσια οτι ειναι η κοπελα που προανεφερα κατεβαινω στο δωματιο χωρις να την ξαναδω..την ειχα δει μια φορα στα πολυ πεταχτα παλιοτερα!Φαουλ μου!!
Ας την περιγραψω λοιπον..
Ξανθια κοντουλα με ΦΟΒΕΡΟ κωλο(γιοματος πεταχτος πατος με πολυ ωραια περιφερεια)στηθος νουμερο 0 με ωραια καυλωμενη ρωγα αλλα απο μαπα μετρια για τα γουστα μου!Μικρο στομα,μεγαλο κουτελο και περιεργες γωνιες προσωπου!Μου θυμισε πολυ το συμπαθεστατο κατα τα αλλα πτηνο τον σπινο!
Στο ψητο τωρα..
Ερχεται στο υπερλουξ δωματιο του κατω οροφου(το ωραιοτερο της Αθηνας ευκολα)η σπινοκιμ και ξεκιναει μια ακαταπαυστη φλυαρια για οτι της ερχοταν εκεινη την ωρα στο κεφαλι!Μπουρου μπουρου μπουρου μπουρου!Θα σταματησει καποια στιγμη λεω δεν μπορει!Βγαζει τα ρουχα της και ξεκιναει κατι τυποποιημενα προκαταρκτικα τα οποια δεν μου προσφεραν την παραμικρη ανορθωση μιας και 4 δευτερα εγλειφε-φιλουσε και αλλα 4 μιλουσε!Με τα αρχιδια ασχοληθηκε ελαχιστα!Ισως να φταιει το οτι αν ειχε τα αρχιδια μου στο στομα της δεν θα μπορουσε να παρλαρει!Αυτη η ιστορια κανα τριλεπτο οποτε και κανει το τεραστιο λαθος,μιας κι εμενα με τις υπερβολες του στυλ(τι ωραιος που εισαι-ναι αμε φτυστος ο Σπαλιαρας ειμαι παναθεμα με,τι πουτσα ειναι αυτη-στα καλυτερα της 17-18 στα πεσμενα της οπως τωρα με το ζορι αγγιζει την μετριοτητα)εννοειται πως δεν μου ειχε σηκωθει..και φοραει την καποτα σε πεσμενη πουτσα με τον ιδιο ακριβως τροπο που περιγραφει κι ο jockerx σε παλιοτερη κριτικη του!Ξεκιναει λοιπον την πιπα στην πεσμενη μαλαπερδα αλλα ηταν τοσο εκνευριστικο το οτι ουτε εκει σταματαγε να μιλαει που η τσαπου ισα που ηρθε στα μισα της!Εκει νομιζε οτι εκανε κατορθωμα και μου λεει βαλτο μου..της λεω κοριτσι μου θελει δουλεια ακομη ..και μου πεταει το αμιμητο..βαλτο και θα σηκωθει μεσα μου!Χαχα ανεκδοτο!!Σωνει και καλα να επιβαλλει τον ρυθμο της και μαλακια μου που την αφησα!Φταιω σε αυτο!Μια που τον εβαλα λοιπον και αρχισε τα αχ βαχ κι ετσι καυλιαρη μου και τι πουτσα ειναι αυτη κι αλλες τετοιες αστειοτητες!Φυσικο επακολουθο η πουτσα να ξαναπεσει!Οι οποιεσδηποτε προσπαθειες της να την ξανασηκωσει στη συνεχεια με καποια πορνε στησιματα συν καποια βρωμολογα πεσαν στο κενο μιας και συνεχιζαν να ειναι αντικαυλε κ υπερβολικα!Εκει την ψυλιαστηκε κι η ιδια οτι προκοπη δεν θα βλεπαμε οποτε αρχισε να μου λεει οτι βιαζεται επειδη ειναι η αφεντικια πανω αλλα κατα τα αλλα δεν γινεται να με αφησει ετσι χωρις να τελειωσω και κατι τετοιες παπατζες!Αστο της λεω κοριτσι μου δεν τρεχει..καλη καρδια πανω απο ολα οποτε και σηκωθηκα για να φυγω ενω αυτη συνεχισε την αγαπημενη της ασχολια..να φλυαρει!
Υ.Γ1 Το 5 στην εμφανιση μονο και μονο για την κουρμπα που κανει ο κωλος της στα 4!Υπερθεαμα!!
Το 3 στις υπηρεσιες επειδη κανα 20λεπτο το εφαγε στο δωματιο!
Υ.Γ2 Προς Θεου δεν λεω οτι η κοπελα ειναι ασχετη ή τιποτα τετοιο!Απλα περιμενα πολλα περισσοτερα συμφωνα με αυτα που ακουγα κι ισως αυτο να επεδρασε αρνητικα στην ψυχολογια μου!Ισως να μην ταιριαξαν τα χνωτα μας στην τελικη!
Υ.Γ3 Spoon δεν το γλυτωνεις το 50αρικο σταματα να κρυβεσαι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Κιμ
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού