Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τρία ήταν τα σημαντικά γεγονότα που «σημάδεψαν» την εβδομάδα που πέρασε:
Η ανακοίνωση των οικονομικών μέτρων, το video της Τζούλιας και…η επιστροφή της Αλίνας.
Δεν ήταν δυνατόν λοιπόν αν μην πάω να επισκεφτώ ένα από τα αγαπημένα μου στουντιοκοριτσα.
Στο studio Eros λοιπόν, προς το τέλος της δεύτερης βάρδιας, η ευγενική υπηρεσία μου επιβεβαιώνει ότι εργάζεται η Αλίνα, η οποία ήταν απασχολημένη.
Δεν χρειάστηκε να περιμένω και ανέβηκα στο μεγάλο δωμάτιο.

Αρκετή ώρα αναμονής, ώσπου κάποια στιγμή, μισό-ανοίγει η πόρτα και το μουτράκι της ξεπροβάλει. Με αναγνώρισε, χαμογέλασε και μου λέει: «Έρχομαι αμέσως».
Πράγματι μετά από λίγα λεπτά με πολύ ερωτική διάθεση καταφθάνει. Χαιρετισμός, καλώς ορίσματα και επί το έργο.
Για μεγάλη διάρκεια προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές. Εκατέρωθεν φιλιά, γλειψίματα και χάδια σε όλο το σώμα.
Baby oil στο στήθος, όπως επίσης και επάλειψη του «μικρού Cheyenne» για να ακολουθήσει μια Ισπανική για oscar. Προκαταρκτικών συνέχεια μέχρι την πλήρη ανόρθωση για αν επακολουθήσει το στοματικό στο οποίο η Αλινα είναι μαστόρισσα.
Βαθύ, υγρό χωρίς χέρια, εναλλαγές ρουφηγμάτων με γλυψιματα σε όλο το μήκος του κορμού και την γύρω περιοχή με ιδιεταιρη έμφαση στα @@κια.

Ανέβηκε επάνω μου και ξεκίνημα με ιππασία. Για αρκετή ώρα έτσι, δυνατό ροντέο σε ξέφρενους ρυθμούς. Σε κάποια στιγμή ο «μικρός Cheyenne» βγήκε έξω.
Αυτό ήταν. Αντί να συνεχίσουμε με sex, «αφιππευσε», συνέχισε με στοματικό και το τέλος ηλθε.
Μιλήσαμε για κάμποση ώρα σε πολύ φιλική διάθεση. Ντύθηκε και έφυγε αφού με φίλησε τριακις.
Καθως κατέβαινα για να φυγω, βγήκε από την κουζίνα μαζί με την πραγματικά ευμενέστατη υπηρεσία και χορεύοντας στους ρυθμούς της ρωσικής επιτυχίας «για-βαλ-να» που ακουγόταν στο ράδιο με συνόδευσε στην έξοδο.

Τι να γράψω για την Αλινα? Ότι και να πω δεν μπορώ να περιγράψω το ποσό καλά περνάω μαζί της, οπότε ας σταματήσω εδώ.
Η γυναικά είναι αστέρι…….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού