Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 368084
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο ποτακι με φιλο κ αφου οι δρομοι μας χωρισανε ο δικος μου τραβηξε προς κασσανδρας μερια.Στην αρχη ειπα να δω απλα τι παιζει στη γειτονια κ να φυγω,αλλα οταν βλεπω ολες αυτες τις ταμπελες να φωτιζουν το γνωστο στενο κατι παθαινω...
μετα απο τσαρκα σε ολα τα γυρω ιδρυματα καταληγω στο 3 επανω οροφο με διαγωνιζομενες τη λιλλυ κ τη λαουρα.επιλεγω λαουρα περναω στο δωματιο κ αραζω περιμενοντας με αγωνια να δω τι φρουτο διαλεξα γιατι κατι μου ελεγε πως θα φαω μεγαλη φολα...
σκαει μεσα στο δωματιο το φρουτο κ ξεκιναει λιγα κ μετρια προκαταρκτικα,μετα σκουφακι για το στοματικο που κυμαινεται απο μετριο εως καλο χωρις να ασχοληθει με τη γυρω περιοχη.Στη συνεχεια χωρις καν να ρωτησει ξαπλωνει κ μου λεει ελα μωρο μου πεσε απο πανω μου,εκεινη την ωρα καλυτερα να επεφτα απο το παραθυρο γιατι η φολα ειχε αρχισει κ μυριζε.αφου τελικα πεφτω απο πανω μετα απο 2 λεπτα ξεκιναει κατι βογκητα τοσο ψευτικα κ τοσο γελοια που μου ερχοταν να σηκωθω να φυγω.ηταν η πρωτη φορα που παρακαλαγα να τελειωσω για να την κανω...
μολις ηρθε το τελος ντυθηκε κ καθησε διπλα μου για κουβεντα αλλα εκεινη την ωρα ημουν τοσο αρπαγμενος που την εδιωξα απο το δωματιο,καλα να παθω ομως γιατι με τρωγε απο την αρχη οτι θα την πατησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού