Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367798
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και έχω διαβάσει πολλές κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα, δεν είχε τύχει να "πέσω" πάνω της... Έλα όμως που βράδυ Σαββάτου (20/2), πέφτω πάνω στην αλλαγή φρουράς (12 παρα κάτι λίγο πριν τα μεσσάνυχτα). Χτυπάω το κουδούνι στο "κάτω" και μου πετάει ένα "αλλαγκη βάρντιας παλικάρη" η τσατσοwoman κλείνοντας μου την πόρτα στη μάπα.
Έκανα μια βόλτα στο "πάνω" και πέφτω πάνω στην τράγωδια της Παρασκεύης (μια ξανθιά που ούτε το ονομά της δε θυμάμαι. Σκέτη τραγωδία στο κρεβάτι!)
Κάνω μια τελευταία βόλτα "κάτω" & μου χαμογελά η τύχη... Η Μαρία (η γνωστή ως ψυλή).
Η εμφάνιση της κοπέλας όπως στις περιγραφές...στην τρίχα! Ευδιάθετη με ένα τεράστιο χαμόγελο & ματάρες όλο υποσχέσεις!
Αν & ψιλοκόλοσα καθώς ήμουν λιγο (εως αρκετα) πιομένος, πήρα την απόφαση & μπήκα.
Αναμονή σχετικά μικρή μιας & ήμουν δεύτερος σε σειρά. Με το που μπήκε στο δωμάτιο & μετά τις γνωστές συστάσεις, άρχισε να λικνίζεται πάνω στο κρεβάτι. Πέταξα τα περιτά ρούχα & ξεκίνησε η απόλαυση!...
Η κοπέλα έγλυφε σε όλο το σώμα που φυσικά ανταπέδωσα. Πίπα αρκετά καλή, με τη σχετική προσοχή & ρούφιγμα στα @@! Χωρίς βιασύνη! Με πολύ ωραίο στύσιμο που είχα πρόσβαση στο υπέροχο κολαράκι της. Συνέχεια με 69. Αφου μου φόρεσε το απαρέτητο σκουφάκι, ξάπλωσε για το κλασικό. Τη γύρισα στά τέσσερα... "πισωκολλητό θες μαναρί μου?"... Καθόλη τη διάρκεια οι ματάρες της σε καρφώνουν συνεχώς! Η κοπέλα ανταποκρίνεται όπου κι αν την πιάσεις, δε φέρνει αντιρήσεις και είναι δεκτική σε όλα!
Το άσχημο ήταν, οπως είπα, πως είχα πιεί λιγάκη παραπάνω. "Μαναρι μου τί έχει ο φίλος σου?" με ρώτησε.
Ο φίλος μου έχει πιεί λιγακι, της είπα καθώς άρχισε να τον πέρνει ο ύπνος (γαμώτο!)
Μου έβγαλε το σκουφάκι & προσπάθησε να τον ξυπνήσει, μάταια όμως.
"Την άλλη φορά να φέρεις να πιούμε μαζι".
Μιλήσαμε λίγα λεπτά, όπου & μου είπε πολύ ευγενικά πως πρέπει να φύγει (είχε περάσει & μισή ώρα).
Η κοπέλα μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις & σίγουρα θα την επισκευτώ ξανά (πιο νηφάλιος!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία η ψηλή
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού