Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα να παω καιρο στο εν λογω στουντιο και κατα τις τρεις τα ξημερωματα που επεστρεφα απο διασκεδαση ειπα να ανεβω, να δω μπας και πετυχω καμια καινουργια.Ο κυριος Βασιλης μου παρουσιασε μια ψηλη, μαυρομαλλα (μεχρι την μεση της και παρακατω το μαλλι) με ψηλες ασπρες μποτες,καλλιγραμμα ποδια,ονειρεμενα οπισθια και ωραιο φυσικο στηθος, ονοματι Ελπιδα,26-28 χρ.την εκοψα, απο Ρουμανια οπως δηλωσε, γεματη χαμογελο και ευγενεια στο σαλονι.Χωρις δευτερη σκεψη ανεβηκα πανω στο δωματιο και το θεομουνο ηλθε αμεσως με το που γδυθηκα και αρχισε να κανει μονη της show στο κρεβατι σε διαφορες στασεις και μου ειπε να την παρακολουθω..με αναψε και αρχισα να συμμετεχω στις τρυπες της βαζοντας τα δακτυλα μου ελευθερα στην μουναρα της και εν συνεχεια με ξαπλωνει και με την γλωσσα της, μου φιλουσε αργα και καβλιαρικα τις μπαλες μου και ολη την γυρω περιοχη παιζοντας με την γλωσιτσα της με το πουτσοκεφαλο μου...βαζοντας σκουφο και αρχινοντας ενα τσιμπουκι θα το χαρακτηριζα απο τα καλυτερα που μου εχου παρει με το να το χωνει βαθια στο στομα της μεσα διχως βιασυνη...την παρακαλεσα να ανεβει απο πανω μου να μου το καβαλησει γιατι ημουν ετοιμος να τελειωσω...ανεβηκε και με παροτρυνε να χουφτωνω ελευθερα τις βυζαρες της και να μου το καβαλαει σαν μαστορισα εως οτου τελειωσα και την στεναχωρησα γιατι ηθελε κι αλλες στασεις.Την χαρακτηριζω σαν εμφανιση... αλλα προπαντων σαν υπηρεσιες στο δωματιο, σαν καινουργια σε στουντιο πολυ καλη περιπτωση και θα την ξαναεπισκεφτω σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελπίδα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού