Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403007
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λανα εχει φανατικούς πελάτες που την ακολουθούν σε οποιο στουντιο και αν δουλευει...
Παιζει να είναι 55-60 χρονων πλεον, η μεγαλύτερη πουτανα σε ηλικια νομίζω που εχω πηδήξει...
Αν και τρελός μιλφάκιας , η συγκεκριμένη ξεφευγει πολύ ηλικιακά απο το μιλφ και ανηκει στην κατηγορία gilf (γιαγιά δηλ)...
Διατηρεί όμως το σωματης σε άριστη κατάσταση και πρέπει να έχει ριξει και καμποσα τραβηγματα στα μουτρα.
Στηθος μικρό και σχετικά στητο (!) χωρίς σιλικονη, ωραιος λοκος καλοσχηματισμένος.
Το στουντιο εχει αναβαθμιστει και τ δωμάτια πλεον διαθετουν φλατ τηλεοράσεις και ντουζιερες.
Ηταν αρκετά καθαρά, και η τσατσά επίσης ευγνέστατη...

Ειχα μια ελπίδα μπας και πετύχω την μιλφάρα Ουγγαρεζα Νικη με τις βυζάρες αλλά επεσα πανω στην Λάνα...
Μιας και δεν ειχα χρόνο και ηθελά να "ξεφορτώσω " αμεσα, εδωσα το αντιτιμο και περασα στα ενδότερα.

Οταν ηρθε στο δωματιο η Λάνα κατάλαβα γιατι σε τετοια ηλικια εχει τοσους πελάτες σε στουντιο...
Ηρθε ορεξάτη , με ρώτησε αν θέλω να μου χορεψει (!) - ηταν λεει παλια χορευτρια- και ξεκίνησε ο αγώνας.
Πίπα, γλειψιμο στα παπάρια φοβερό και με μανια, 69, και όποια σταση μπορείτε να φανταστειτε χωρις καμια βιασυνη και με πολυ καλη συμμετοχη εκ μερους της...
το λεει η καρδια της..
Για τους λατρεις των gilf ειναι λουκούμι, για εμένα τον μιλφακια περάει το ηλικιακό όριο και δεν νομ΄ζω να την ξαναπάρω, αλλά για όσους την επιλέξουν , σιγουρα δεν θα κλαψουν τα λεφτά τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.507
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού