Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159756
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η Σάρα είναι η γνωστή τσέχα που αρπάζει την πούτσα στο φτερό.διάβαζα κριτικές και φυσικά είπα να πάω να την 'τιμήσω' με το πουλί μου.Το στούντιο μέσα είναι το πιο άθλιο και βρώμικο που υπάρχει.Θυμίζει περιβάλλον μεταξουργίου με καναπέδες σκωροφαγωμένους και καπότες με χύσια για 'ντεκόρ' μέσα στο δωμάτια.Και δεν είναι μόνο αυτό ζητάνε οι ξεφτίλες και 60 ευρώ για τις πουτάνες τους όταν στα άλλα στούντιο έχουν 50 ευρώ και 40 ευρώ.πέρα απο αυτά τα μείον του χώρου ας πάμε τώρα στην περιβόητη Σάρα.

Η Σάρα είναι φιλότιμη milf που κάνει φοβερή πίπα και πιπιλάει και αρχιδομπαλάκια.μου έπιανε το σηκωμένο καυλί μου και το έγλυφε σαν γλυφιτζούρι του λούνα πάρκ.μόλις με νταβράντωσε την αρχίζω στο κωλοπασπάτεμα που είχε μια ξυρισμένη κωλοτρυπίδα λουκούμι.της το βάζω στο μουνί και αρχίζω να καβαλάω το ατίθασο τσέχικο άλογο.μετα την ξαναγυρνάω στο τσιμπούκι και βγάζω την καπότα και πέρνει το υγρό πύρ μου στα βυζιά της.αποτέλεσμα η γυναίκα γεννήθηκε πουτάνα και δουλεύει ως πουτάνα.με καύλωσε πολύ καλά και έχυσα καλά μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2008
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού