Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177076
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχθές βραδάκι αποφασίζω να επισκεφθώ την Λίντα. Το πάρκινγκ σχετικά δύσκολο γιαυτό συνίσταται καλύτερα με πόδια ή λεωφορείο. Φτάνω και δίνω το απλό παράβολο. Περνάω στο δωμάτιο και περιμένω. Σε λίγο μπαίνει το μωρό και μου φέρνει το μ..νι στα μούτρα! Απο αυτήν την άποψη καλύτερα που δεν δείχνει το προσωπό της. Αρχίζει με μιά δυνατή πίπα που σε απογειώνει. Στη συνέχεια ανεβαίνει πάνω μου και με παροτρύνει να της γλείφω το στήθος. Εδώ θέλω να επισημάνω ότι δεν έχει πρόβλημα να τις κάνεις ότι θέλεις δηλ. δάχτυλα στο μ..νι, κώλο, γλειψήματα κτλ. ενώ άλλες δεν τα κάνουν αυτά. Είναι οπωσδήποτε υπέρ της αυτό. Μετά ιεράποστολικό με τρελλό ρυθμό όπου τελείωσα. Το σημαντικό είναι ότι γουστάρει τρελλά και το δείχνει. Ξαπλώνουμε λίγο και τη ρωτάω γιατί δεν δείχνει το προσωπό της ενώ παλιά το έδειχνε και μου απαντάει ότι είχε πρόβλημα με έναν πελάτη που την κυνηγούσε και της είχε κάνει τη ζωή δύσκολη, την απειλούσε και δεν την άφηνε σε ησυχία γιαύτο αποφάσισε να μην πολυδείχνει το προσωπό της ώστε να μην την ακολουθήσουν έξω. Δεν έχει πρόβλημα με τα παιδιά μου είπε απλά έτσι είναι ο χαρακτήρας της. Πειστική σαν απάντηση, εντάξει είναι λίγο ιδιόρυθμη αλλά μας αρέσει. Μελαχροινή με το δικό της μαλλί που δεν μου φάνηκε αραιωμένο ίσως λόγω του ζελέ που βάζει να φαίνεται έτσι. Αυτή είναι μία πρώτη εξήγηση για τα μυστήρια της Λίντας. Στα συν η εκρηκτική συμμετοχή και ότι είναι μια τίμια επιλογή. Έχει και φοβερό κώλο που τον χρησιμοποιεί τέλεια! Ελπίζω κάποιος άλλος συναγωνιστής να μάθει περισσότερα για το μυστήριο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού