Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παίρνω των 70 σεξ σόου και καλά ! Μπαίνει μέσα η Πωλίνα ! Κοντοπούτανο των 160+/- βυζί 2+ φυσικό και καλό σωματάκι, με σωστές καμπυλογραμμές. Βγάζει απ τη τσέπη ένα δονητή 30 πόντοι και αρχίζει να τον ξερογλύφει και να τον ακουμπαει στα βυζάκια της. Δε μου λέει ρε κορίτσι μου τίποτα αυτό, κάνε τίποτις άλλο, λέω, αλλά τίποτα. Παω να τις γλύψω τα βυζά και τραβιέται, πάω να της χαϊδέψω το μουνόχειλο και τραβιέται. Και κάθε που τραβιέται, μου γελάει με νόημα ! Κούκου είναι? σκέφτομαι...Τεσπά κάνει μια πίπα που απο χτες μέχρι σήμερα ξέχασα αν ήταν ή δεν ήταν και μου φοράει το λάστιχο. Μου κάθεται ριβέρς κάου μπόυ και μετά απο 40 δεύτερα, γυρίζει ανφάς κάου μπου και μετά απο 30 δεύτερα αφιππεύει και μου στήνεται στα 4 ! Τα έχω πάρει λέμε,...! Ετσι είσαι μωρή, λέω, ...τώρα θα βελάξεις ! Την αρχίζω σε ένα κομπρεσέρ των 5000/min και πραγματικά αρχίζει τις φωνές τόσο δυνατά, που λέω τώρα θα μπεί η τσατσούλα (ευγενική ήταν η τσα2) και θα νομίζει ότι το πνίγω το κουνελοκόριτσο. Μετά απο κανά 5λεπτο κι αφού έχει μάθει όλα τα φωνήεντα στα Ελληνικά (Μιλάει λίγα Αγγλικά) τελειώνω κι εγώ το διαδικαστικό. Σηκώνεται μαζεύει τον εξοπλισμό και τσίου ! Κι εγώ τσάου ! Ακυρη για μένα πάω γιά αλλού. Αυτό ήταν ένα ακριβό 70άρι !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Πολίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
15
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού