Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μονος μου στο ωραιο σαλονι πασαρελα απο την Νανα και πηρα το απλο των 40€.Στο 5 λεπτο ηρθε το κοριτσι με αρκετη διαθεση και με ναζια.Δηλωσε ταυλανδεζα ειχε μελαχρινο δερματακι μυριζε ομορφα,το στηθος της μεγαλο για το σωμα της πεσμενο(οταν πηγα να το χαιδεψω!! Μου ειπε οτι ποναει).ξεκινησε με ομορφη βαθεια πιπ@ και βαρεσε και λιγα σκαμπιλια στην γλωσα της και στο στηθος!!!(δεν ποναγε πριν;;) Ξεκινησαμε με την Νανα απο κατω,αλλα δεν βοηθησε με τα μισοκλειστα ποδια της,την γυρισα στα 4 αλλα παλι τα ιδια,αβολα ξαβολα την σφυροκοπησα αλλα με κουρασε οποτε ξαπλωσα και της ειπα να ανεβει, ειναι μεγαλο μου ειπε και αποφασισε μονη της να μου τον παιζει, οταν ειδε οτι δεν γινεται τιποτα το γυρισε παλι στην πιπ@.(Παντως αν ηθελα ναμου τον παιξουν το εκανα και μονος μου και με 40€ στην τσεπη μου)Στα συν+ οτι με αφησε να παιζω με τις τρυπουλες της ,προς το τελος βεβαια.Αναμυκτα συναισθηματα, ομορφος χωρος, καθαρος,τv,ευγενικη η ξεναγος αλλα μπορει και καλυτερα,η Νανα ομορφουλα, ωραιο στηθος αδυνατουλα με αβολες στασεις αποφασιζοντας αυτη πως θα το κανουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Νανά
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού