Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα πολλα λογια ειναι φτωχια για αυτη την κοπελα. Ειναι απλα εθιστικη! Δεν το κρυβω οτι μου ελλειψε..
Ειχα καταθεσει και παλιοτερα (το 2009) αλλα ψαχνοντας (ειναι γεγονος οτι τις γιορτες και τον Ιανουαριο ειχε γινει δυσευρετη) τελικα σημερα την πετυχα στο προγραμμα του 83 και αποφασισα (παρ'ολο που εβρεχε και ειμαι με μηχανη-ο εθισμος που σας ελεγα) να παω. Ε λοιπον για αλλη μια φορα δεν το μετανιωσα. Η κοπελα οσο "παλιωνει" στο χωρο τοσο καλυτερη γινεται σαν το παλιο καλο κρασι! Μην φανταστουν οσοι δεν την ξερουν οτι ειναι κανα milf (25 ετων ειναι η κοπελα). Ξεκινησαμε χωρις καθολου βιασυνες με τρυφερα οπως παντα με την συγκεκριμενη προκαταρκτικα. Επειτα απο ενα καταπληκτικο deep throat τσιμπουκι, γλυψιμο και ζεσταμα στις μπαλες. Ανεβηκε επανω μου και με απογειωσε με τους αναστεναγμους (καθολου ψευτικοι) και τα κουνηματα της. Υστερα την γυρισα ανασκελα οπου εισχωρησα βαθια στο στενο γατακι της και μετα στα τεσσερα ωσπου δεν αντεξα και κατεθεσα. Συνολικα 17 λεπτα γεματα. Σε γενικες γραμμες η Κωνσταντινα σε κανει να αισθανεσαι οτι σε ξερει απο χρονια, νιωθεις πολυ οικεια και κανεις πραγματικο ερωτα (μεγαλο κοπλιμεντο για επαγγελματια του ειδους).

Ειναι απο τα πουλεν του χωρου, γκανιαν η αν θελετε ισχυρο χαρτι. Συνισταται ανεπιφυλακτα σε αυτους που πρωτοξεκινουν αλλα και σε ολους. Μονο προσοχη γιατι η συγκεκριμενη προκαλει στερητικα συνδρομα αν εχετε καιρο να την δειτε..!

Σε ευχαριστω μωρο μου. Θα τα ξαναπουμε συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού