Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χωρίς να γνωρίζω ποιά κοπέλα δουλεύει στο συγκεκριμένο στούντιο, σταματάω γύρω στις 10 το βράδυ για να ρίξω μια ματιά. Σημειωτέων η βάρδια αλλαγής είναι στις 11 το βράδυ. Αφού μπαίνω και η τσατσά μου αναφέρει ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο, περιμένω στο σαλόνι χαζεύοντας την τηλεοράση με το DVD εκπαιδευτικού περιεχομένου. Μετά από 10 λεπτά εμφανίζεται το κορίτσι, κάτι με τράβηξε από το τσαχπίνικο βλέμμα της και ήμουν σκεφτικός εαν θα μπώ η να πάω και μια τσάρκα πιο δίπλα στην Κασσάνδρας. Τελικά ρωτάω τα προγράμματα και η τσατσά μου τα λέει με το ζόρι λές και δεν θα πληρωθεί εάν θα μπώ στο δωμάτιο. Με πιέζει να μπώ και τελικά το παίρνω απόφαση και της λέω το πρόγραμμα που επιθυμώ για να καταλήξουμε ότι κοστίζει 100 ευρώ. Η κοπέλα στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή και γούσταρε λίγο ανώμαλες καταστάσεις (ποδολαγνεία).Το πρόβλημα όμως έγινε ότι η τσατσά μόλις πέρασαν 15 λεπτά άρχισε να φωνάζει στην κοπέλα να βγεί έξω, χωρις να την ενδιαφέρει εάν έχω ολοκληρώσει.Σύγνώμη αλλά εάν έδινα 50 ευρώ θα ερχόντανε στα 7,5 λεπτά για να με βγάλει έξω.Λοιπόν μαύρο στο συγκεκριμένο στούντιο λόγω της κοντής τσατσάς με τα κοκκινα κοντοκουρεμένα μαλλιά και τα αστεία γυαλιά στο πρόσωπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
177
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού