Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για την Ρομίνα είχα διαβάσει αρκετές κριτικές και ήθελα πάρα πολυ καιρό να την επισκεπτώ.
Μέτα την απογοήτευση της προηγουμενης μέρες στήν Κασσάνδρας είπα να χτυπησω κάτι σίγουρο
οπότε και διάλεξα την Ρομίνα.

Η απογοήτευση ήρθε απο το σαλόνι.Ενώ είχα ακούσει πολλά για την εμφάνιση μπορώ να πώ ότι δεν
με έψησε καθόλου σε πρώτη φάση αλλά ήθελα τόσο καιρό να την πετύχω πού μπήκα έτσι και αλλιώς.
Πήρα το πρόγραμμα με 69 και μπήκα στο δωμάτιο.
Μια μικρή έκπληξη όταν μπηκε στο δωμάτιο.Ενώ στο σαλόνι που την είδα δεν μου αρεσε το ντύσιμο (κοντα τακούνια κτλ) ,στο δώματιο έσκασε και με άφησε άφωνο.Πολύ ψηλά κόκκινα τακούνια και ενα φανταστικό μαυρο κοκκινο outfit.Εκεί άρχησα να ψήνομαι λίγο.

Η Ρομίνα έχει απίστευτο σωμα.Θα μπορουσα να βάλω 10 στα 10 για το σώμα.Στο πρόσωπο όμως δεν μου
αρεσε καθόλου αν και είχε φοβερα μάτια.Μακρύ μαυρο μαλλι αλλά κακης ποιότητας καραμπαμ ψεύτικο.

Στην επίμαχη στιγμη,μηδεν μα μηδέν προκαταρκτικα,κατευθειαν "γεια-καποτα-69".ΚΑΠΑΚΙ ΟΜΩΣ.Ουτε
ενα δευτερόλεπτο δεν ασχολίθηκε.Το επίπεδο απο κεί και πέρα στα ιδια πλαισια όχι με Φυλής,αλλα
με 15 ευρο Μεταξουργέιο."Ξυλινη" γενικα δεν μπορούσα ουτε να την μετάκινήσω εκατοστό,μηδέν
συμμετοχή (αν και τα πρώτα 30 δευτερόλεπτα εβγάλε 5 φωνές αλλα μετα βαρέθηκε και τις έκοψε και
αυτές).Γενικά μια τρομερή αίσθηση βαρεμάρας.Σαν να ζω live αυτο που λέει ο λαος : ξινο μ...ι
ξινο γ...

Σίγουρα μια απο τις 3 τοπ χειρότερες εμπειρίες μου σε στουντιο.Aμα βαρίονται τόσο να κάθονται
σπίτια τους να μήν πετάμε και εμείς τα λεφτά μας.

Παρκινγκ καλό γιατι πήγα με μηχανή,τσατσα ευγενέστατη,χώρος πολυ καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού