Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236443
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκινησα μια βόλτα απο Κασσανδρας 3 όπου ειχε γίνει ενα μπέρδεμα και ερχονταν και φεύγαν κοπελες.
Τελικά είδα την Sandra που την στέλναν εκείνη την στιγμή να δουλέψει απέναντι.Κάνοντας μια βόλτα
σε όλα τα τριγύρω δέν βρήκα κάτι να με ψήσει ιδιαίτερα αλλά πέρασα από το εν λόγο στουντιο να δω
την Sandra καλύτερα.Οταν χτύπησα μου άνοιξε ι ίδια (πετυχα αλλαγή βάρδιας και η τσατσά έλειπε)
και μου είπε με πολύ σπαστά ελληνικά να περιμένω.Μου έκανε εντύπωση ότι έκατσε και μου έκανε
παρέα στο σαλόνι και μιλησαμε κάνα 5λεπτο μέχρι να έρθει η τσατσα και να μπώ τελικά στο δωμάτιο.

Μου άρεσε η απλότητα της και ήταν φιλική σαν το κορίτσι της διπλανής πόρτας.
Σαν εμφανιση μέτριο ύψος,μαύρα μακρια μαλλιά και πολυ ωραίο φυσικό βυζι.Το 7 που έβαλα για
εμφάνηση θα ήταν το νούμερο που θα έβαζα κανονικά.

Στο δώματιο τωρα.Μπήκε μεσα φορώντας διαφανή striper shoes όπως πρέπει.Πριν ανεβει στο κρεββάτι
παει να τα βγάλει,τις λέω να τα αφήσει αλλά μου λέει κατι που ουτε καν κατάλαβα και με γράφει
κανονικα.Πρώτη κίτρινη κάρτα γιατι έχω κόλλημα και με το θέμα.Πάμε στα προκαταρκτικά που ήταν
και το καλύτερο της συνάντησης.Πολυ GFE,ξεκίνησε να τον φιλάει χωρίς καπότα,ασχολήθηκε και με τα
μπαλάκια όσο έπρεπε χαδάκια κτλ.Το μόνο που δεν κατάλαβα γιατί (το ξέχασα και εγώ είναι η αλήθεια)
είναι οτι είχα πληρώσει 60ε για 69 και δέν έγινε ποτέ.
Από κεί και πέρα αρχίζει η μετριότητα.Για να είμαι περιλιπτικος ότι της ζήταγα με αγνοουσε
ευγενικά σαν να μην το είπα ποτέ.Αλλάζε στάσεις όποτε γουσταρε,όπως γούσταρε ζήταγα κάτι και
ένιωθα ότι είχε οτοασπίδες.Στα συν αρνητικά οι απαράδεκτες ξενερωτικές φώνες.Τελείωσα όσο
πιο γρήγορα μπορούσα γιατι άμα το αργούσα παίζει να ξενέρωνα.

Μετά το τελείωμα λίγο κουβεντούλα,μου είπε οτι είναι μιση Ρωσίδα,μιση Ιταλίδα (γιατι είδα
κάποιον σε μια κριτική είπε οτι είναι Ιταλίδα) και πολύ γλυκά με ρώτησε αν ήταν καλή και αμα
μου αρέσει η εμφάνηση της γενικα.
Συμπέρασμα αν εξαιρέσουμε το sex όλα τα άλλα ήταν άψογα!

Xώρος πεντακάθαρος,τσατσά ευγενέστατη (και αργοπορημένη) ,parking πάντα βρίσκεις.
Δέν ξέρω αν θα την επισκευτώ ξανά,δεν αποκλείετε κιολας όμως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού