Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπελα ξανθια με καρε μαλι μεχρι τον ομο, προσωπακι μετριο, βυζακι μεσαιο με καλη ρωγα, σωματακι ωραιο σφιχτο, κωλαρακι πολυ ωραιο με μπουτακια και ποδαρακια. Η τσατσα ελεγε τα προγραμματα και οτι η κοπελα τα κανει ολα απο κωλο μεχρι παρτουζα. (μονος μου ειμουνα, τη παρτουζα πως θα την εκανα?) Πηρα το 40 το απλο και περασα στο δωματιο, χωρος καθαρος και διπλο κρεβατι! Η κοπελα ηρθε αμεσως στο δωματιο ξεντυθηκε και συστηθηκε ως Αντρεα, με την εκπτωση 22 χρωνων! Χαδακια μηδεν! εκατσε μονο στα γονατα και αρχησε να το παιζει κατι σαν μαλακια ενω εγω χαιδευα και εβλεπα την κωλαρα της στον καθρευτη, επιδερμιδα πολυ ωραια απαλη, και αρχισε να ανεβαινει το ηθικο! περασε την καποτα, πιπα γενικες γραμμες καλη θα ελεγα με καταφερε και με καυλωσε. Σταματησε και της ζητησα να ανεβει απο πανω αφου πρωτα λιπανθηκε. Μου ριχνει μια αναβολη λεει μετα! και στηνετε στα 4 μονη της! της λεω και εγω με τη σειρα μου οχι ετσι...ετσι μετα! και αλαζει σε ιεραποστολικο. Το μουνακι της εμφανισιακα μικρο και πολυ ομορφο ψιλοστενο στην διοδο. Πιανω λοιπον δουλεια και αρχιζω να βαραω, αυτη συμετηχε με πιστευτα βογγητα και σφηγγοτας τα ποδια της στην μεση μου. Κοιταγμα στα ματια της με εντονο μακιγιαζ.Φιλακια στα βυζακια της. Μερικες φορες ανασηκωνε την λεκανη της αφηνοντας με να αυξησω ταχητυτα, αφου ψιλοκαυλωσα δεν θελησα να αλαξω σταση και να τελειωσα ετσι.
Η Αντρεα σηκωθηκε καληνυχτησε και αποχωρησε. Δυσκολα θα την ξαναπροτιμησω στο μελλον. Μετριες υπηρησιες δεν αντισταθμιζονται με την εμφανιση της που ειναι οντως καλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.312
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού