Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824466
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναγωνιστές ακόμη να συνέλθω απ' τη σημερινή εμπειρία του 104. Αυτό το μαγαζί όσες φορές & αν το επισκεφτούμε προσφέρει διαρκώς δυνατές συγκινήσεις... Επίσκεψη στις 29/1 λίγο πριν από τη λήξη της πρωινής βάρδιας. Ήμουν στο δίλημμα αν θα έπαιρνα τη Νανά ή τη Μαρίνα στην επόμενη βάρδια, τέλος πάντων λέω "ας μπω & βλέπουμε". Μπαίνω στο σαλόνι βλέπω 5 άτομα στην αναμονή & απογοητεύομαι, σκέφτομαι πως αν δε φύγουν τουλάχιστον οι 3 τη Νανά δεν πρόκειται να τη φάμε... Η τσατσά μου ήταν γνωστή από άλλες φορές που έχω πάει. Περιμένω κανα τέταρτο στο σαλόνι, κατεβαίνει κάποια στιγμή η Νανά τα σκαλιά με τις γόβες της. Η Νανά έχει μια ιδιαιτερότητα: Παρ' ότι είναι από Ταϋλάνδη δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το γνωστό πρότυπο της αδύνατης & άβυζης Ταϋλανδέζας, καθώς είναι απίστευτο τούμπανο με πολύ μεγάλα βυζιά ΦΥΣΙΚΑ (το τονίζω), μπουτάρες, κωλάρα & γενικά όλα σε -άρα. Με το που σκάει μύτη στο σαλόνι φεύγουν οι 4 απ' τους 5 (καλά έκαναν, αυτοί έχασαν!). Περνάει ένας τύπος για μικρό πρόγραμμα στο κάτω δωμάτιο, εγώ ανεβαίνω στο 3 για να περιμένω εκεί. Εν τω μεταξύ μετά την ανακαίνιση δεν είχα ξανανέβει στον πάνω όροφο & ως εκ τούτου έπαθα μια πλάκα απ' το χώρο που είναι σαν παλάτι, το δωμάτιο δεν είναι δωμάτιο studio αλλά ξενοδοχείου πολυτελείας, όσο για καθαριότητα νιώθεις σαν στο σπίτι σου. Μετά από κανα τέταρτο λοιπόν έρχεται η Νανά, μπαίνει μες την καλή χαρά στο δωμάτιο μ' ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά, "τί κάνεις μωρό μου" & τα σχετικά. Γενικά εγώ πολύ τις γουστάρω τις κοπέλες σ' αυτήν τη δουλειά μ' αυτό το πρόσχαρο στυλάκι, βλέπε Τζένη, Χριστίνα στο Φυλής 69 κ.λπ. Μ' αγκαλιάζει, αρχίζει τις ζουζουνιές & κατόπιν τα προστυχόλογα. Εν τω μεταξύ εδώ να σημειώσω τα εξής: Πρώτον στο studio είχα πάει μόλις μπανιαρισμένος & γενικά στην τρίχα, πράγμα σίγουρα καλό για τη Νανά. Δεύτερον σε όλα τα "σπίτια" & τα studio αργώ χαρακτηριστικά να τελειώσω. Αρχίζουμε λοιπόν εγώ να της γλείφω τις βυζάρες με ρώγες που όμοιές τους δεν έχω ξαναδεί, εκείνη να με φιλάει σε όλο το σώμα, εγώ να τη χουφτώνω ξανά & ξανά, πού να χορτάσεις ένα τέτοιο πλάσμα. Οπότε κάποια στιγμή ξαπλώνω, μου γλείφει τα αρχίδια για λίγο & μετά μου αρχίζει μια ΜΑΝΙΩΔΗ πίπα, όχι τόσο τεχνική αλλά ρουφούσε με τόση μανία που με απογείωσε, τέτοια στύση με καπότα ελάχιστες φορές καταφέρνω. Σε κάποια στιγμή της λέω "γύρνα σε 69 για να φάω κι εγώ το μουνάκι σου". Γυρνάει, συνεχίζει τη μανιώδη πίπα & εγώ της έγλειφα με μανία το μουνί ενώ παράλληλα χούφτωνα τις βυζάρες της. Κάποια στιγμή της λέω να σηκωθεί, μου λέει "θέλω να μου γλείψεις κι άλλο το μουνί μου, θέλω να μου το φας". Τρελαίνομαι εγώ συνεχίζω το γλειφομούνι στα σταχτιά μουνόχειλά της. Σηκώνομαι κάποια στιγμή & της λέω να μου τραβήξει μια ποδομαλακία. Αρχίζει λοιπόν να με φτιάχνει με τα υπέροχα πατουσάκια της & τα προκαταρκτικά άρχισαν να τραβάνε πολύ σε διάρκεια. Στη συνέχεια σηκώνομαι πάνω καβλωμένος τα μάλα & της λέω να ξαπλώσει για ισπανικό αφού πρώτα ΒΓΑΖΩ την καπότα. Της γαμάω με μανία τα βυζιά & στη συνέχεια της λέω να καθήσει να της τα γαμήσω & όρθιος, είχα εκστασιαστεί με τα βυζιά της. Μετά από λίγο ξαπλώνω & της λέω να έρθει από πάνω για βυζομαλακία. Αρχίζει να μου τον παίζει με τα βυζιά της ενώ συνέχιζε τα προστυχόλογα, τα βογγητά & τις κραυγές. Κάποια στιγμή αρπάει τον πούτσο μου & αρχίζει να μου τον βαράει με μανία πάνω στα βυζιά της που εγώ εν τω μεταξύ τα είχα τρελάνει στο χούφτωμα. Εκείνη τη στιγμή βλέπω ότι ήμουν στο τσακ να τελειώσω πριν καν μπω μέσα της, οπότε της λέω να σταματήσει, να μου βάλει καπότα & να έρθει από πάνω. Πολύ αργά όμως, ο πούτσος μου εξεράγη χωρίς καπότα φυσικά, πέρνουν τα σκάγια λίγο τη Νανά, τα υπόλοιπα πέφτουν στην κοιλιά μου, παρ' όλ' αυτά αυτή συνεχίζει να μου τον παίζει με μανία... Εγώ που τελειώνω πάντα χαρακτηριστικά αργά δεν κατάφερα καν να την πηδήξω, & πώς να μπορέσω δηλαδή έτσι που με είχε κάνει. Παρ' ότι έχυσα ο πούτσος μου ήταν ακόμη κάγκελο & της πρότεινα να μου περάσει μια καπότα να την πάρω αλλά ευγενικά το μετέθεσε στην επόμενη συνεύρεσή μας γιατί είχε πάει 5:00 η ώρα & είχε τελειώσει η βάρδιά της. Σηκώνεται, πλένεται, μου σκάει ένα φιλί δίπλα απ' το στόμα & μου λέει "θα σε περιμένω πάλι σύντομα ταιριάζω πολύ μαζί σου". Τελικά τώρα που το σκέφτομαι ίσως προς το τέλος να τράβηξε επίτηδες τα προκαταρκτικά & να συνέχισε τη μαλακία παρ' ότι της είπα να με "καβαλήσει" επειδή τελείωνε ο χρόνος της, αλλά δε βαριέσαι, & που δεν την "έσπρωξα" τα 70 ευρώ τα αποσβέσαμε & με το παραπάνω, γι' αυτό & το δεκάρι στή σχέση απόδοσης - τιμής, καθόλου δεν το μετάνιωσα αν & μου έμεινε το απωθημένο να την πάρω ένα πισωκολλητό για να χαρώ τη θέα της απίστευτης κωλάρας της. Συμπερασματικά προσοχή μην πάτε καβλωμένοι στη Νανά - turbo, θα σας τελειώσει πριν από την ώρα σας & θα πείτε & ευχαριστώ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Νανά
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού