Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367807
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι η πρώτη φορά που συναντώ την Ναταλι.
Είχα να την «δω» από τον περασμένο Δεκέμβριο και σήμερα ήταν η ώρα για ένα νέο ραντεβου στο πανω ίδρυμα του ομίλου.

Γνωστή στον μέσο στουντιακια. Ξανθή, ψηλή γύρω στα 30, ωραίο σώμα, στητό στήθος. Έμπειρη γυναίκα.
Εγκάρδιος χαιρετισμός στο σαλόνι και είσοδος στο δωμάτιο.
Όπως πάνω – κάτω όλα τα δωμάτια των studio της οδού Κασσάνδρας.
Καθαρό, με ντουζιέρα με εκτοξευτηρες νερού, μωρομαντηλα, καθαρές πετσέτες.

Δεν άργησε να έλθει. Έναρξη με τα γνωστά προκαταρκτικά της, πλέον, που με απογειώνουν. Γλείψιμο και ρούφηγμα στο στήθος και στο σώμα. Η αντίστοιχη περιποίηση και από πλευράς μου στον λαιμό και τα αυτιά της, είχαν σαν αποτέλεσμα αναστεναγμούς και βογκητά που βοήθησαν στο γρήγορο ξύπνημα του «μικρού Cheyenne».
Υψηλού επιπέδου και το στοματικό που ακολούθησε. Με πολύ καλή τεχνική και ταυτόχρονο μούλιασμα στα @@κια.

Με ιππασία από μέρους της ξεκινήσαμε, για να συνεχίσουμε με ιεραποστολικο. Εξαιρετικα αισθησιακές εκφράσεις του προσώπου της, με σφιξίματα και φιλάκια με γλειψίματα του λαιμού μου.
Γυρίσαμε στα 4. και σε αυτή την στάση μείναμε για αρκετή ώρα. Σταματήσαμε με δική της πρωτοβουλία και με στοματικό ήλθε το τέλος,

Καθίσαμε δίπλα μου στο κρεβάτι και τα είπαμε λίγο, μέχρι την στιγμή που έφυγε, χαιρετώντας με σταυρωτό φιλάκι.

Με την Ναταλι έχω πλέον, άλλη χημεία. Έχουμε «δέσει» αρκετά καλά, και τολμώ, να πω, χωρίς κανένα ίχνος προβολής και εγωισμού, ότι και αυτή το απολαμβάνει. . Είναι από τις κορυφαίες μου επιλογές και πάντα περνάω καλά μαζί της.
Είναι πλέον μέσα στην πρώτη τριάδα των «αγαπημένων» μου κοριτσιών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού