Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την Εύα την είχα ξαναπάρει παλιότερα ως "Στέλλα", αν θυμάμαι καλά στο στούντιο του Παγκρατίου. Δεν είχα μείνει ικανοποιημένος, ούτε από την εμφάνισή της ούτε από τη συμμετοχή της. Ηταν λίγο ξεπέτα. Ομως μετά από ορισμένες διθυραμβικές κριτικές που διάβασα τελευταία είπα να ξαναδοκιμάσω. Τι το ήθελα?!?!?!?! Μετά από αρκετά μεγάλη αναμονή, η οποία όμως πέρασε ευχάριστα παρέα με τον ένα και μοναδικό κυριούλη επί της υποδοχής να μου εξηγεί πόσο καλή είναι, ότι δε βιάζεται, ότι το ένα ότι το άλλο, κατεβαίνει η Εύα. Ζήτησε συγνώμη για την καθυστέρηση "έτσι είναι αυτά", είπε και πείστηκα να περάσω. Πληρώνω 60 ευρώ για 69 και ανεβαίνω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται η Εύα και χωρίς σχεδόν καθόλου προκαταρκτικά μου φοράει την καπότα και ξεκινά μια πίπα τυπική χωρίς περιποίηση @@, ενώ σε κάθε μου κίνηση να χαϊδέψω τα βυζιά της τραβιόταν με την ηλίθια δικαιολογία ότι... γαργαλιέται. Το απόλυτο ξενέρωμα όμως ήρθε όταν έκανα την κίνηση για 69, αφού μια δυσάρεστη μυρωδιά μου έκοψε κάθε διάθεση. Γύρισε ανάσκελα για ιεραποστολικό και μετά στο πλάι. Ολη αυτήν την ώρα κοιτούσε το ταβάνι σε βαθμό που ήμουνα έτοιμος να γυρίσω να κοιτάξω κι εγώ να δω αν υπάρχει τίποτα εκεί πάνω. Και ούτε ένα κιχ, έστω ψεύτικο, για το τυπικό βρε αδερφέ... ενώ η μυρωδιά έγινε ακόμα πιο έντονη. Εχασα κάθε όρεξη πραγματικά και θα έλεγα ότι με το ζόρι τελείωσα μόνο και μόνο για να μην πάνε εντελώς χαμένα τα ευρώπουλα.Χίλιες φορές να είχα μείνει σπίτι και να είχα βαρέσει μια μαλακία. Κρίμα για ένα στούντιο που έχουν μεγαλουργήσει κοπέλες σαν την Αλίνα και την Βαλεντίνα, να αμαυρώνεται από τέτοιες συμπεριφορές. Και μια που είπα Αλίνα, το μόνο καλό από τη βραδιά ήταν ότι ο τσάτσος με ενημέρωσε πως σε κάνα μήνα η αγαπημένη μας Λευκορωσίδα επιστρέφει... Αλλά μέχρι τότε, μακριά από την Εύα, Στέλλα ή όπως αλλιώς τη λένε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού