Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824397
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βροχερός και κρύος καιρός απόψε και τι καλύτερο απο το Σοφάκι με τα τακούνια της και τα βυζάκια της, βυζάρες για την ακρίβεια!!! Παρκάρω, κωλόφαρδος χεχε, και μπαίνω στο μαγαζί! Δεν είχε κόσμο κι έτσ ιανέβηκα κατευθείαν επάνω στο δωμάτιο-παράδεισος 4!! Γδύθηκα και περίμενα το Σοφάκι ξαπλωμένος στον δερμάτινο πάγκο χαζεύοντας την ντουλάπα με τα τακούνια και τα λοιπά πορνοαξεσουάρ!
Μετά από λίγο έρχεται το μωρό με χαμόγελο που έλαμπε!! Αφού τις βγάζω τα πέδιλα που φορούσε για να τις φορέσω τ' άλλα που έφερε, καύλωσα απίστευτα!!Ξεκινάμε την ποδομαλακία-τακουνομαλακία και ποδολαγνεία όπου σε δευτερόλεπτα έγινα περισσότερο ντούρος!! Πηγαίνουμε στο κρεββάτι όπου αρχίζει την πίπα και το γλύψειμο στα μπαλάκια!! Ύστερα ιεραποστολικό όπου είχα στο πρόσωπό μου τα τακούνια της και γέμιζα τις παλάμες μου με τα βυζιά της!! Κάποια στιγμή βάζει τα τακούνια της στο στήθος μου σταυρωτά όπου και τρελάθηκα!!!! Απίστευτα καυλωτική κίνηση!!!! Ύστερα γύρισε στα 4 διαγώνια όπου κοιτάζαμε τον καθρέπτη!! Εναλασσόμουν με πιάσιμο-χάιδεμα σε τακούνια, κωλαράκι, στήθος!! Μετά από λίγη ώρα τελείωσα, αράξαμε, τα είπαμε και φύγαμε!!!
Respect η Σοφία η οποία πρέπει να βάλει φότος... ΑΚΟΥΣ ΣΟΦΙΑ;;;;

Με τις υγείες σας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Τιμημένος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
14
Πόντοι:
3.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού