Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367793
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...την είχα πετύχει ξανά,αλλά κώλωσα (αν και καύλωσα) να περάσω μιά και γινότανε βαβούρα στο σαλονάκι και το άφησα γιά την επόμενη. Ε , η επόμενη ήταν σήμερα κατά τις 20:00! Ό,τι και να γράψει κάποιος γι'αυτό το πλασματάκι θά'ναι λίγο. Ψηλή δεν την λες, μιά και είναι γύρω στο 1.70, αλλά με το σώμα ΜΟΝΤΕΛΛΟΥ που διαθέτει μοιάζει πολύ ψηλότερη. Κοντό ξανθό μαλλάκι, κομμένο καρέ, και άρτι αφιχθείσα εκ του κομμωτηρίου, με τις ματάρες της να λάμπουν, χρώμα δεν πρόσεξα καθότι γέρων, βυζί αλάβαστρο νούμερο 2,5 κατά προσέγγιση και κατόπιν ψηλάφήσης, μέση δαχτυλίδι και κωλαράκι στο ύψος του ονόματος της. Ποδάρες υπέροχες και ΠΟΛΥ γυμνασμένες, που κόντεψαν να μου κόψουν την ανάσα από το σφίξιμο. Κιλά με το ζόρι 55 - 57. Ανάβαση στο πάνω δωμάτιο με το τζακούζι και πρόγραμμα απλό. Μαλακία μου. Το κοριτσάκι είναι όλα τα ευρά και τα επιδόματα μαζί. Το ξέρω πως υπερβάλλω , αλλά ΓΙΑ ΜΕΝΑ έτσι είναι τα πράγματα. Η κοπέλλα με έγλυφε, με φίλαγε, μου παπάρωσε ακόμα περισσότερο τα παπάρια, μού'κανε πίπα κοιτώντας με στα μάτια, ιεραποστολικό, στα τέσσερα, φώναζε, βόγγαγε... τα πάντα όλα, ρε παιδί μου. Δεν δυσανασχέτησε με ό,τι και να της ζήτησα, εντάξει δεν ζήτησα και τίποτα παλαβά αλλά στα χάδια και στα φιλιά μου ήταν ανεκτική, απέδιδε τα κομπλιμέντα και με δυό κουβέντες παίρνει επάξια το άριστα. Την επόμενη φορά θα πάω με περισσότερα ευρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία η ψηλή
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού