Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177081
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη χτες βραδυ προς ξημερωματα Δευτερας,για πρωτη φορα στο εν λογω μαγαζι και η ευγενεστατη κυρια επι της υποδοχης μου παρουσιαζει τον σιφουνα ΛΙΝΤΑ...την αποκαλω ετσι γιατι ηλθε αμεσως στην ακρη του διαδρομου-με σαλονι και ξαναεφυγε..σε δευτερο καλεσμα μου,ανταποκριθηκε ευγενικα,αλλα παλι τα ιδια.Προσωπο με τιποτα δεν ειδα,απλως ειδα ενα σχετικα ψηλο πλασμα,με μαυρο μαλλι,καλλιγραμο σωμα και κανονικο στηθος.Λεω μεσα μου..Παιχτουρα δεν χανεις τιποτα..να περασεις και να δοκιμασεις και την εμπειρια αυτη.Μπαινω σε ενα απο τα δωματια.. περιμενα να ελθει σχετικα πολυ και σε καποια φαση,σκαει μυτη η τυπισσα μου πεταει τα βυζια της,στο προσωπο μου και αρχιναει να με γλυφει παντου με προσποιουμενη μανια και διαθεση και παντα σε στασεις να καλυπτει το προσωπο της και να με παροτρυνει να της βαζω δακτυλο οπου γουσταρω κατι το οποιο εκανα με ευχαριστηση.Το τσιμπουκι της(με σκουφο) τελειο με γλυψειμο και στις μπαλες μου και με προσποιητους αναστεναγμους και να μου δειχνει συνεχεια.. τι παιζει η τσοντα που ηταν στην τηλεοραση του δωματιου(στο μυαλο μου ηλθε μια αλλη κριτικη που ειχα διαβασει στο site... εδω και την επαληθευω,φαινεται η τυπισσα ειναι κοινοτυπη στις κινησεις της σε ολους μας και προφυλασσει καλα να μην δουμε το προσωπο της),τωρα στο γαμησι πισωκολλητο παντα απο πανω μου και εβλεπα την πλατη της και ξανα τσιμπουκωμα στον Παιχτουρα και ανεβασμα με προθυμια,πισωκολλητα παντα για να βλεπω την πλατη της στο γαμησι εως το τελος.Κλεινω την κριτικη μου με το να αναφερω οτι ηταν μια καλη εμπειρια αλλα δεν θα την ξαναδοκιμασω,κατι δεν μου κολλαγε στην ολη φαση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού