Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177084
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγα γυρω στις 7μμ για ναδω τη λιντα ορμωμενος απο τις καλες κριτικες γι αυτηχωρις να τηδω μπκα στο δωματιο μιας και οπως μου ειπε η [υπηρεσεια]ειχε αδειομετα απο δεκα λεπτα ερχεται μαυρο μπουκλε μαλι ωραιο σωμα κατευθεια γδυνεται και πεφτει με τα μουτρα στα προκαταρκτικα γλυψιματα και φιλακια στο σωμα μου χωνει τις βυζαρες της στο προσωπο και χορτασα γλυψιμο κατεβενει και μου κανει πολυ ωραιο στωματικο και βλεπει μια σταση απο τη τσοντα που επαιζε και μου λεει αυτη θελω να κανουμε [πισωκολιτο] αν και δεν μου αρεσει αυτη η σταση ειπα ναι και παμεπρωτα για λιγο μου.... και μετα κολ... επειδη ειχα λαχανιασει μου ειπε ξαπλωσε και μουπερνει στωματικο καλυτερο απο την αρχη οσπου ηρθε το τελος με πολυ ενταση.Απο την αρχη μου μιλαγε παιζοντας την καυλομενη μαζι μου κατι που με εφερε σε πιο κατασταση που μπορουσα να φαντασιωθωοτι ημουν με μια αγνωστη και καναμε sexσε ενα δωματιο ξενοδοχειου και ολη η συμπεριφορα της το προετρεπε.Ηταν απο τις καλυτερες [συνεδριες] οπως λεει και καποιος αλλος συγουρα θα ξαναπαω.Το αντιτιμο τις επισκεψης 100ευρω αλλα τα αξιζε,ωραιο θα ηταν να κραταγε παραπανω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού