Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455452
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βανεσσα λοιπον εκ Βουλγαριας ορμωμενη!Εμφανισιακα ειναι ενα στεγνο μελαχρινο με σιλικονατα 3,5αρια καλης ποιοτητας και καυλοφατσα αν εξαιρεσω οτι η μυτη της θυμιζει πιρανχας πραγμα που διαπιστωσα στο δωματιο μιας και στο σαλονι αποφευγει να φανει το προφιλ της οπως ο διαβολος το λιβανι!!
Στο ψητο τωρα μπαινει η κορασιδα κι η πρωτη κινηση που εκανε με το που εβγαλε το κορμακι που φορουσε ηταν να μου βαλει το προφυλακτικο!Ωπα της λεω πιρανχας μου και μην μου βιαζεσαι γιατι δεν θα τα παμε καλα!Μου λεει τι να κανω?Θα σου πω εγω της λεω τι να κανεις?!Τι αλλο θα ακουσουμε!!Με τα πολλα ερχεται και στηνεται πλαγιομετωπικα κι αρχιζει να κουνιεται σαν συγκαμενη ενω εγω την κωλοδαχτυλιαζα και την χαιδευα οπου μπορουσα!Αυτα ηταν ολα τα προκαταρκτικα της!Για γλυψιματα,φιλια κλπ ουτε λογος!Τοποθετηση προφυλακτικου οπου ναι μεν η πιπα της ηταν βαθια και ανευ χεριων...επειτα απο προτροπη μου αυτο..αλλα η χρηση των δοντιων της ηταν εντονη σε σημειο να ποναω οποτε και την σταματησα!Ακολουθησε ενα αρκετα καλο ανεβασμα απο πανω μικρης ομως διαρκειας και πισωκολλητο οπου και αδειασα μιας και οι κραυγες της σε συνεργασια με το πολυ ωραιο κουνημα της δεν μου αφησαν αλλα περιθωρια!
Συμπερασματικα..παρομοιο σερβις και πολυ καλυτερο παιζει στα περισσοτερα μπουρδελα του 20αρικου!Δεν συστεινεται
Υ.Γ Το 1 στην τσατσα επειδη στο 10λεπτο αρχισε να ξεροβηχει σαν το γαιδουρι εξω απο την πορτα πραγμα που εκανε και στον προηγουμενο συναγωνιστη που κατεθετε πριν απο μενα και για να μαθει να μην μπαινει απροειδοποιητα στο δωματιο ενω ο πελατης ντυνεται για να του κανει συστασεις να βιαστει!!Οι συστασεις εννοειται δεν εισακουστηκαν παρα δημιουργησαν το ακριβως αντιθετο αποτελεσμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού