Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο ευαγές "ίδρυμα" της Κυψέλης προκειμένου να συναντήσουμε την Βερόνικα...
Μια κοπέλα με κοντό, καρέ, καστανόξανθο μαλλάκι... στήθος φυσικό 2αρι και καλό πίσω σύστημα...! Στο σαλόνι εμφανίστηκε πολύ sexy και παιχνιδιάρα...
Ο πρώτος που δοκίμασε το "φρούτο" ήταν ο φίλτατος Cheyenne... μετά από τα θετικά σχόλιά του πέρασα κι εγώ...
Να είμαι ειλικρινής, προσωπικά, δεν είναι από τα καλύτερα studio από άποψη χώρων... Δεν λέω, περιποιημένο και φαινομενικά καθαρό το δωμάτιο αλλά η απουσία νιπτήρα μέσα στο δωμάτιο είναι βασική!
Δεν περίμενα πολύ και να το κορίτσι! Βερόνικα εκ Ρωσίας ορμώμενη! Ωραία μάτια... Μεγάλα και με... χρωματιστούς φακούς επαφής...! Αλλά δεν μου άφησε το περιθώριο να παρατηρήσω άλλα πράγματα...
Άρχισε με φιλιά στο στήθος, χάδια παντού και κατέβαινε... περιποιήθηκε τα @@ και τσουπ! Να το σκουφάκι! Το στοματικό της πολύ καλό! Δεν δυσανασχέτησε καθόλου και άφηνε ελεύθερα πιασίματα...
Στο παρασύνθημα... συμμετοχή πολύ καλή! Χωρίς υπερβολικά βογγητά... όσα χρειάζονταν για να δέσει όμορφα το "παραμύθι"! Αρχικά ιππασία από μέρους της και μετά σε πισωκολλητό... Οι χυμοί βγήκαν και το σκουφάκι μούλιασε... ακολούθησε κουβεντούλα...

Όπως λέει και ο Cheyenne παρακάτω: "Μια τίμια περίπτωση. Ζεστή, φιλική και καλή παρουσία στο δωματιο. Άξιζε η γνωριμία μας και ενδεχομένως να έχει συνεχεία, χωρίς να είναι στις πρώτες προτεραιότητες μου."

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού