Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367967
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μέσα σε κλίμα ευφορίας και μπυροποσιας με τους αγαπημένους μου συναγωνιστές, αποφασίσαμε να κατηφορίσουμε προς τον Βοτανικό.
Στο εν λόγω ίδρυμα συναντήσαμε την Μαρία την επονομαζόμενη Ψηλή.
Ένα κορίτσι που από την πρώτη φορά που είδα πριν λίγες μέρες σε τσάρκα κέρδισε την συμπάθια και τον θαυμασμό μου.
Πραγματικά ψηλή, νεαρή κοπέλα, κορμαρα, εξαιρετικό στήθος, αρμονικό με το υπόλοιπο σώμα της, κοντό ξανθό μαλλάκι, που άφηνε να φανούν τα εκφραστικά μεγάλα μάτια της.
Μαύρο δερμάτινο κορμάκι που σε συνδυασμό με τις μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες της ήταν χάρμα οφθαλμών.
Μόνιμα ζωγραφισμένο στο πρόσωπο της ένα γλυκό χαμόγελο.

Ήμουν διστακτικός στο να περάσω, λόγω της προ ολίγων ωρών κατάθεσης στο Δροσοπουλου 95, αλλά το sex appeal της Μαρίας ήταν πιο δυνατό και έτσι το αποφάσισα.
Και πάλι στο επάνω μεγάλο πολυτελές δωμάτιο.
Δεν άργησε να έλθει η Μαρία. Πολύ ευδιάθετη έκατσε δίπλα μου και ένα ρεσιτάλ άρχισε:
Προκαταρκτικά για σεμινάριο. Άψογη σε γλειψίματα, φιλιά, δαγκώματα, ρουφήγματα του λαιμού, των αυτιών του στήθους μου και όλου του υπολοίπου σώματος.
Οι ακρως ερεθιστικές ματιές της συντελούσαν σε ένα κλίμα εντόνου ερωτισμού.
Αντίστοιχα και εγώ την περιποιούμουν αναλόγως με φιλιά και γλειψίματα στον λαιμό και τα αυτιά της.
Συνέχισε με τέλειο στοματικό. Αισθησιακό, με διάρκεια, καθόλου χέρια, συνεχίζοντας τις έκφυλες ματιές της. Σταμάτησε το στοματικό και συνέχισε με την ίδια μοναδική μαεστρία τα προκαταρκτικά.
Εκ νέου γλειψίματα και ρουφήγματα.
Και πάλι στοματικό σε ανώτερο επίπεδο. Αυτή την φορά άλλαξε γωνία και εκτός απο τον «μικρό Cheyenne” περιποιοταν άψογα και όλη την υπόλοιπη περιοχή με ιδιεταιρη έμφαση στα @@κια .
Ακολούθησε ροντέο από πλευράς της Μαρίας. Και εκει τελεια. Πολύ καλη συμμετοχή, αναστεναγμοί, βογκητά. Συνέχεια με στάση του λωτού και έπειτα στα όρθια, κρατώντας την στα χέρια μου. Δυσκολεύομαι να ξεχάσω τις ματιές της.
Επιστροφή στο κρεβάτι για ιεραπστολικο. Ακομα με πονάει η μέση μου από το σφίξιμο των ποδιών της. Πολύ εκδηλωτική, με κρατούσε σφιχτά και με φιλούσε στον λαιμό.
Δεν άντεξα άλλο και έτσι το τέλος ηλθε. Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε λες και γνωριζόμαστε καιρο. Ηλθε η στιγμή που έπρεπε να φύγει. Με αποχαιρέτησε με σταυρωτό φιλάκι και ένα πολύ ναζιάρικο “ciao”…..

Όσο και να προσπαθήσω δεν μπορώ να περιγράψω το ποσό καλά πέρασα με την Μαρία. Από τις καλύτερες συνεδρίες που είχα στα 30 χρόνια που είμαι θαμώνας των ροζ σπιτιών. Ενδεχομένως να φαίνομαι υπερβολικός, όμως άλλο να το λέω και άλλο να το ζεις.
Η κοπέλα είναι αστέρι……..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού