Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οφείλω να ομολογήσω ότι η κριτική του Παιχτουρα για την Βερονικα μου κίνησε το ενδιαφέρον και ήθελα να την συναντησω.
Έτσι λοιπόν, παρέα με τους αγαπημένους μου συναγωνιστές αρχές τρίτης βάρδιας φθάσαμε στο studio Eros.
Ο γίγαντας Βασίλης μας ανοίγει και μια άνευ προηγουμένων πλάκα αρχίζει.
Η οποία όμως σταμάτησε μόλις εμφανιστηκε η Βερονικα
Άδρως θηλυκή, με κοντό ξανθό καρέ μαλλί, ωραία μάτια, έκφυλο μουτράκι, ωραία περιφέρεια. Πολύ καλό σαλόνι, με sexy κινήσεις στον ρυθμό του τραγουδιού που ακουγόταν εκείνη την στιγμή.
Αποφάσισα να περάσω.

Στο γνωστό μου πλέον δωμάτιο με την κουρτίνα πάνω από το κρεβάτι, έφτασε το κορίτσι μετά από αρκετή ώρα αναμονής, μιας και τα δωμάτια ήταν γεμάτα.
Πολύ γελαστή, ευδιάθετη με ρώτησε το όνομα μου.
Ξεκίνησε να με φιλάει στο στήθος για να ξεκινήσει η συνεδρία μας. Καλή τεχνική, ακρως ερεθιστική, με καβαλησε και έφερε τα στήθη της στο στόμα μου. Το σχετικό πιπίλισμα είχε αρκετή διάρκεια και εναλλασσόταν με εκατέρωθεν γλειψίματα στον λαιμό.
Έβαλε το σκουφάκι και άρχισε το στοματικό. Καλό σε γενικές γραμμές. Χωρίς να είναι ιδιεταιρα βαθύ, χωρίς χρήση χεριού, πονηρές ματιές κατά την διάρκεια.
Ξεκινήσαμε το sex με την Βερονικα από επάνω. Με καλή συμμετοχή από μέρους της, συνέχισα να γλύφω το στήθος της.
Ήταν μια από τις ελάχιστες φορές που δεν θέλησα να αλλάξω στάση και έτσι το τέλος μας βρήκε έτσι.
Λίγη κουβέντα όσο ντυνόταν , γλυκό χαμόγελο και αναχώρηση μιας και τα δωμάτια ήταν ήδη γεμάτα και το κουδούνι χτυπούσε συνεχώς.

Μια τίμια περίπτωση. Ζεστή, φιλική και καλή παρουσία στο δωματιο. Άξιζε η γνωριμία μας και ενδεχομένως να έχει συνεχεία, χωρίς να είναι στις πρώτες προτεραιότητες μου.

Φεύγοντας μπυριτσες με τους συναγωνιστές και συνεχεία της τσάρκας…..(συνεχίζεται)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού