Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Sex Studio 38576
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ειπα να περασω πρωι απο το σπιτακι αυτο.πετυχα την λορι μια κοπελα απο ρουμανια,ψηλη με μακρυ μελαχρινο μαλλι,αδυνατο σωματακι,πολυ ωραιο αλλα οχι σφιχτο κωλαρακι και δυστυχως χωρις βυζοπροσοντα...σε γενικες γραμμες περασα καλα με δεδομενα βεβαια οτι ημουν ο πρωτος πελατης λογω ωρας και πληρωσα 100 ευρω για φουλ προγραμμα.απο 50 αν θυμαμαι το απλο,60 με σεξσοου ή μασαζ και 70 με 69....η κοπελα ηρθε με προσχαρη διαθεση με φιλησε στον λαιμο και αρχισε να φιλαει και το στηθος μου.ανταπεδωσα κι εγω και μετα εκατσε απεναντι μου και αρχισε να παιζει με τον δονητη στο μουνακι της ποτε εξωτερικα και ποτε βαζοντας τον μεσα.με αφηνε να την χαιδευω και με το χερι κι εγω και λιγο δαχτυλο δεν αρνηθηκε αν και ευγενικα το απετρεπε ενω επαιξα κι εγω με τον δονητη στο μουνακι της.εν συνεχεια μου ειπε με καυλιαρικη διαθεση οτι θελει και γλωσσα εκει και ετσι αρχισα να την γλειφω στην κλειτοριδα και να βαζω βαθια μεσα της την γλωσσα μου πηγαινοντας και προς την σφιχτη κωλοτρυπιδα της.καναμε και 69 και ξεκινησε μια καλη αλλα οχι πολυ βαθια πιπα.γαμησι αρχικα με αυτην απο πανω αναποδα με την πλατη σε μενα με φοβερα κουνηματα ποτε γρηγορα και εντονα και ποτε αργα.εν συνεχεια οπως ηταν στηθηκε στα τεσσερα και εκει εγινε το πολυ δυνατο τελειωμα με αρκετα δικα της βογγητα.αριστη συμμετοχη λοιπον και φιλικη διαθεση.αποχαιρετισμος με φιλακι στο μαγουλο.τωρα παμε για αλλα στην πορνοεκδρομη μας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Λόρι
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού