Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδυ Πεμπτης(21.45)και σε βολτα που ειχα βγει,περασα απο το εν λογω μαγαζι και η ευγενεστατη κυρια Βερα μου παρουσιαζει μια ψηλη Ρωσιδα,με μαλλι μακρυ(μου ειπε οτι μαλλον θα το κοψει αυριο),γυρω στα 27 στην ηλικια της καμπυλατη με καλο σχετικα σωμα και φυσιολογικο στηθος και στον αερα της, στο σαλονι μου θυμισε πολυ Αλινα.Ανεβαινω στο δωματιο διχως δευτερη σκεψη,ερχεται μετα απο λιγο και με απογειωσε στην αγρια ηδονη με τρελλα, που θυμιζε Αλινα...φιλια στο στηθος και στο λαιμο μου καιξεκινωντας με σκουφο ενα καταπληκτικο στοματικο θα τολμησω να πω κορυφαιο με το να με κοιταζει στα ματια συνεχεια και να το πιπιλαει στο στομα της με μοναδικο και ανεπαναληπτο τροπο και να προσπαθω να κρατηθω.. μετα καθεται πανω μου και αρχισε ενα πανηγυρι λες και δεν καναμε ερωτα, αλλα χορευαμε.Ενω ηθελε και αλλες στασεις δεν αντεξα ο αμοιρος και τελειωσα αμεσως με το καβλιαρικο αυτο πλασμα και να μου λεει συνεχεια οτι δεν το κανω για δουλεια αλλα μου αρεσει να γαμιεμαι.Ειναι και αυριο και θα παω παλι.Η κοπελα και στο δωματιο, μου θυμιζει εντονα Αλινα.Τελος με εντυπωσιασε.... η ευγενεια και η ανεση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού