Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 410 10
Sex Studio 568133
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρασκευή βραδυ κι έπειτα απο αφόρητες καύλες αποφάσισα να πάω σε κανένα στουντιάκι...Ενώ γυρισα 2-3 άλλα του χώρου αποφάσισα να κατευθυνθώ στην Δάφνη...(είχαν πολύ δουλειά)
Το πάρκινκ ανυπαρκτο στην περιοχή...Να είναι καλα η πολυκατοικία απεναντι που έβαλα το αμάξι ρισκάροντας να με πλακώσει κανένας κάτοικος σε βρισίδια καθώς έκλεισα όλη την πυλωτή...
Ανέβηκα μου άνοιξε η κυρία της υποδοχής...Πολύ τυπική και ξινομούρα...Την θυμόμουν ομως και από άλλες φορές...Έταιρος συναγωνιστής ευτυχώς δεν υπήρχε...Έτσι βγήκε η κοπέλα και εμένα τα ματάκια μου....Πανέμορφη...Μουνάρα....Θεόμουνο....Πώς αλλιώς να το πώ..?Τέλεια η γκόμενα νομίζω απο Γερμανία..(καλα το πιστέψαμε..)Δεν το σκέφτηκα καθόλου..Μπήκα και πήρα το απλό πρόγραμμα με την προοπτική για δεύτερο γυρο...
Ο χώρος ανακαινισμένος και σχετικά καθάρός αν και κάτι λεκέδες διέκρινα στο σεντόνι παρ'όλου του σκοτους που επικρατούσε στο δωμάτιο...
Μπήκε η κοπέλα και λέω απο μέσα μου ''βιολιτζή ετοιμάσου για γαμήσι πρώτης ταξεως....''Ναι αμέ....Τι ώρα...?
Με το που μπήκε ούτε γειά δεν είπε!Απ'ευθείας βγαζει το προφυλακτικό και έκανε πίπα!!!!(ασχετο:τι βυζαρες ήταν αυτές...?τι κορμάρα....Γιατί ρε Βικτωράκι..?)
Αρκετά καλή πίπα αλλά τη σταμάτησα μην είχαμε ατυχήματα...Την άρχισα στο γλύψιμο στα βυζιά κι αυτη δυσανασχετώντας έκανε κίνηση να πάρει θέση για γαμήσι....Όλο αυτο το σκηνικό στο μουγγό....Ξαπλώνει λοιπόν και της τον βυθίζω....Αντίδραση μηδέν...Κλειστά τα μάτια λές και την βίαζα...Πήγα λίγο να ακουμπήσω μαλλί και μου τράβηξε το χέρι...!!!!Αν είναι δυνατόν...
Με το που είδα όλα αυτά λέω από μέσα μου ''άντε να χύνουμε να τελειώνουμε...''Παρ'ολη την παρατεταμένη διάρκεια αγαμίας μου(10-15 μέρες)δεν έχυσα γρήγορα όπως περίμενα...Και πως να χυσει κανεις αγαπητοί συνάδελφοι με τέτοια συμπεριφορά...?ούτε στάση δεν άλλαξα απο την βαρεμάρα μου...(γιατι βρε βικτωράκι?)
Ευτυχώς μετά απο κανά 10λεπτο τελείωσε η τελετή...Ντύθηκε γρήγορα γρήγορα και έφυγε η τύπισσα...Το ίδιο έκανα κι εγώ φεύγοντας απογοητευμένος από το όλο θέμα...

Υ.Γ.(γιατί βρε Βικτωράκι...?)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
violi x.x.
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού