Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236438
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειπα να δοκιμασω το "διαφημισμενο" PSE και κατεληξα οτι δεν ειναι τελικα για εμενα. Η κοπελα εμφανησιακα αψογη, αλλα δεν αφηνει να τις πιασεις το στηθος, δεν αφηνει να της πιασεις το μουνι (χαρακτηριστικα μου χτυπησε 2 φορες το χερι στο 69). Πιπα πολυ ωραια κοιτωντας με στα ματια και χωρις χερια καθ ολη τη διαρκεια της, παιζοντας με το κεφαλι και με αποτομα deepthroat. Το μουνακι καθαροτατο, με παροτρυνσεις-οδηγειες στο γλυψιμο (τη στιγμη που σε μια GFE θα ακουγες κραυγουλες εστω και ψευτικες). Στησιμο στα 4, αρκετα δυνατο σφυροκοπημα, σφαλιαρες στα κωλομερια (την πρωτη την εδωσε η ιδια για να με παροτρυνει). Στα πρωτογνωρα για εμενα η BEPANTHOL που μου εβαλε πανω στον πουτσο πριν το γαμησι. Εχω συνηθησει αλλες κρεμες και στο μουνι οχι στο προφυλακτικο πανω. Γενικα η κοπελα ισως να ειναι κορυφη στο ειδος της αλλα εγω δεν ειμαι fan του PSE. Σε οτι αφορα τον χωρο, το δωματιο απο τα πιο προσεγμενα που εχω δει. Αν και θα προτιμουσα ενα καθρεπτη τοιχου απο οτι ενα ολοσωμο σε μια γωνια του δωματιου. Τεραστιο μειον τα βρεγμενα σεντονια. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Parking δυσκολο λογω σαβατοβραδου στο Γκαζι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού