Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824395
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο στούντιο γύρω στις 6 το απόγευμα όπου δούλευε η Εύα.Μπαίνω στο στούντιο όπου η τσατσά το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι αν είμαι Έλληνας εκεί σπάστηκα τρελά και της εξηγώ ότι είμαι Έλληνας και πελάτης του στούντιο εδώ και αρκετό καιρό.Επίσης δεν μπήκε καν στον κόπο να μου πει τα προγράμματα αλλά δεν με πείραξε ιδιαίτερα μιας και τα γνωρίζω ήδη.Διαλέγω το απλό πρόγραμμα όπου δίνω τα χρήματα(40€).Η Εύα είναι ξανθιά μετρίου αναστήματος με πολύ ωραία βυζιά,αλλά με κάποιες μικρές ατέλειες στο σώμα της κυρίως στους γλωτούς και την κοιλιά,αλλά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα.Ξεκίνησε με γλείψιμο στο στήθος,μετά στις μπάλες και στο τέλος ξεκίνησε την πίπα.Καλή η πίπα της αν και δεν τρελάθηκα ιδιαίτερα αλλά πολλή πρόθυμη χωρίς να βιάζεται και σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις ότι στάση θέλεις χωρίς να δυσανασχετεί καθόλου.
Λόγω της κούρασης των προηγούμενων ημερών δεν ήμουνα στην καλύτερη κατάσταση με αποτέλεσμα να μην υπάρχει η επιθυμητή στήση και αρκέστηκα κυρίως στο ιεραποστολικό οπού μετά από λίγη ώρα επήλθε και το τελείωμα.
Συζητήσαμε λίγο πριν φύγει όπου της υποσχέθηκα να την ξανατιμήσω αλλά αυτή την φορά ποιο ξεκούραστος.
Εν-κατακλείδι αρκετά καλή η Εύα με καλή διάθεση-συμμετοχή και τιμάει τα λεφτά που παίρνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού