Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο φυλής 104 είχα πάει άλλη μία φορά (είχα τιμήσει την Κλαούντια, η οποία έχει σταματήσει), αλλά λόγω απόστασης δεν είναι από τα ιδρύματα που επισκέπτομαι συχνά. Μιας και θα έκανα πρωτοχρονιά στο κέντρο το είχα στο νου μου για...φινάλε. Οπως και έγινε. Κατά τις 4 παρά σκάω μύτη (είχε κόσμο). Δούλευε η Εύα, για την οποία έχουν γραφτεί πολλά. Πήρα πρόγραμμα με πρωκτικό. Για την εμφάνισή της εγώ θα πω το εξής: Λόγω του φυσικού μεγάλου στήθους της ξεχωρίζει. Πρόσωπο νορμάλ, με αρκετά πιασιματάκια (έχει περιττά κιλά και στην κοιλιά και στην περιφέρεια, αλλά όχι πατσάδες. Δεν ενδείκνυται για όσους θέλουν κοπέλα σωματότυπού μοντέλου). Γενικά σε εμφάνιση απλά ξεπερνάει το μέτριο.
Αφού πάω στο δωμάτιο και έρχεται η κοπέλα ξεκινάει με πίπα. Στα συν ότι έγλειφε τα @@. Και αφού σηκώθηκε το εργαλείο την έβαλε αρχικά να καθίσει πάνω μου. Σε αυτή τη στάση μου την έσπασε λίγο που έχωσε τα βυζιά της στο πρόσωπό μου, διότι εγώ ήθελα απλά να τα ζουλάω, αλλά το έκανε μάλλον επειδή πολλοί μπορεί να το γουστάρουν, οπότε τη δικαιολογώ. Στη συνέχεια την έβαλα στα "4", μετά ιεραποστολικό και μετά ηρθε η ώρα για πρωκτικό. Εκεί μου την έσπασε λίγο. Ενώ ήθελα να την πάρω στα "4", αυτή μου είπε πως θα ήταν καλύτερα η στάση "spoon" (στα πλάγια). Το δέχθηκα, αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα. Α...Τελείωσα στα βυζιά της, αφού την έβαλα και μου έγλυφε τα @@, όπου το έκανε αρκετά πρόθυμα. Γενικές εντυπώσεις για συμμετοχή: Προσπαθεί, είναι φιλότιμη, αξιόλογη περίπτωση, αλλά μην περιμένετε την κοπέλα που θα σας απογειώσει. Ενδείκνυται για κάτι στάνταρ καλό, αλλά όχι σούπερ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
4
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού