Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναγωνιστές, επειδή η προηγούμενη κριτική μου ήταν κάπως "λιτη" σε πολλά θέματα και λεπτομέρειες, θα ήθελα να αναφερθώ σε αυτά, σήμερα που έχω χρόνο.
Λοιπόν!!! μπήκα στο δωμάτιο, περίμενα 2 - 4 λεπτά και νάτοοοοο το παιδίιιιι!!! ένας άγγελος (γούστα ειναι αυτά και εμένα η συγκεκριμένη μου άρεσε πολύ), μετρίου αναστήματος (όχι πάνω απο 1,60), μαύρα μαλιά, μικρό και ωραίο στήθος και μ' ένα απίθανο μ@@νακι! το καλύτερο δεν ήταν το μ@@νακι της, αλλά τα μ@@νοχειλα, τα οποία είναι αρκετά μεγάλα, για απίθανα παιχνίδια.
Αφού αρχίσαμε τα προκριματικά φιλάκια, χαδάκια κλπ, κλπ, άρχισε ένα αρκατά καλό παιχνίδι με τ' @ρχιδι@@ και τον πήρε όλο στο στόμα, έτσι για ζέσταμα, μετά αρχισε άλλα παιχνιδάκια, με φιλιά σε όλο το σώμα, στο στόμα, στα αφτιά. Ήταν μια απόλαυση που σπάνια συναντάς σε τέτοια μαγαζιά και απο τέτοιες γυναίκες.
Να μην τα πολυλογώ, εν ολίγης περασα θαυμάσια και την συνιστώ ανεπιφύλαχτα και σύντομότατα θα την ξαναεπισκεφθώ.

Υ.Γ. Το θεσπέσιο αυτό μωρό είναι συνήθως απογευματινή βάρδια.
Nα μην αναφερθω στην καθαριότητα και τις υπηρεσίες του δωματίου!!! αυτά τα ξε΄ρουμε όσοι έχουμε επισκεφθει το εν λόγω μαγαζάκι. Απέχει πολύ απο τα πραγματικά studios!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
enetline
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού