Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825623
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεφτομαι(21/12) την Μαρινα, στην τελευταια της υπηρεσια, τωρα στις εορτες,λαμβανομενου υποψη οτι ειχα ενημερωθει οτι θα λειψει για λιγες μερες και ηθελα να διαπιστωσω τα ομορφα σχολια που εχουν γραφτει απο συναγωνιστες μου.Η ευγενεστατη κυρια της υποδοχης, μου παρουσιαζει το καινουργιο αστερι του μαγαζιου...την Μαρινα.Με το που την βλεπω, της λεω κοπελα μου εσυ δεν πρεπει να ονομαζεσαι Μαρινα αλλα Μουνααααρος.Μιλαμε για μια ψηλη,μελαχρινη γκομενα με στητο σιλικονατο μεγαλο στηθος,γαματα οπισθια και με ωραιες,αρμονικες αναλογιες σωματος,νεαρης ηλικιας(γυρω στα 25-26)την εκοψα.Χτυπαω ενα ποτο στο σαλονι και ανεβαινω σε δωματιο στον πανω οροφο,που μονο δωματιο δεν θυμιζε οπως τα εχει φτιαξει η Αντζελα, αλλα παλατι.Γδυνομαι και περιμενω το Θεομουνο,το οποιο δεν αργησε να σκασει μυτη με το εκφυλο,χαμογελαστο προσωπακι της και ξεκιναει ενα τσιμπουκωμα, στο παιχτουρα που ομοιο του σπανιως συναντω,με αργες κινησεις, διχως χερια και να το τιναζει μονη της στο προσωπακι της αναστεναζοντας συνεχεια....δεν αντεξα και πολυ και ενω την βαζω απο πανω μου να εχω θεα τις βυζαρες της και το ομορφο-εκφυλο προσωπακι της,την τελειωσα πισωκολλητα στα τεσσερα, για να βλεπω τα γαματα-ονειρικα οπισθια της.Η γκομενα κατα την κριση μου ειναι κορυφη απο ολες τις πλευρες, για επιπεδο στουντιο και επαθα πλακα.Θα περιμενω με αγωνια να επιστρεψει απο τις συντομες διακοπες της.Αντζελα, να την προσεχεις για να μην την χασουμε και συγχαρητηρια για το μαγαζι σου και το περιβαλλον που εχεις διαμορφωσει.Ειναι με μια λεξη τελεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού