Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με αφορμή την επίσκεψή μου χθες κατά τις 21:00 στο εν λόγω studio, θα ήθελα να περιγράψω τις εντυπώσεις μου. Στο μαγαζί δούλευε η Μαρίζα, Ελληνίδα ξανθιά από Θεσσαλονίκη. Πρώτη φορά πήγα μαζί της. Στο δωμάτιο είχε πολύ καλή διάθεση, όπως είχα και εγώ για sex. Στην αρχή μου έφερε τα βυζιά της στο πρόσωπό μου για να της τα γλείψω και έπειτα από μερικά λεπτά μου πήρε μια θαυμάσια πίπα (με προφυλακτικό). Αφού με είχε καβλώσει αρκετά με ρωτά με έναν απίστευτο ερωτισμό "Πώς θα με πάρεις τώρα μωρό μου;" Της ζήτησα να έρθει από πάνω μου, όπως και έκανε. Μου άρεσαν επίσης κάποια επιφωνήματά της όπως "ναι καύλα μου ναι σκίσε με, μου αρέσει μωρό μου", πράγμα το οποίο με ανέβασε ακόμη περισσότερο και για να μην τελειώσω, της ζήτησα να αλλάζουμε στάση και ήρθα από πάνω της. Πάνω που την γαμούσα, σε λίγα λεπτά τελείωσα μέσα της (μάλιστα όταν της είπα ότι χύνω μου λέει: δωσ' τα μου όλα μωρό μου). Αφού αλληλοευχαριστήσαμε ο ένας τον άλλον, μου είπε πως την επόμενη φορά θα κάνουμε πιο πολλά πράγματα. Με την πρώτη ευκαιρία πάντως θα ξαναπάω μαζί της. Επίσης, ξέχασα να επισημάνω πως η ηλικία της κυμαίνεται μεταξύ 25 και 30 (το πολύ). Η τσατσά πολύ ευγενική στην υποδοχή! Αυτά είχα να πω, καλές τύχες σε όλους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού