Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824457
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εφόσον δεν κατάφερα να πάω το πρωί να δοκιμάσω την Μαρίνα, πέρασα μια βολτίτσα τ'απόγευμα
για τα εγκαίνια του υπέροχου χώρου και να δω το τακονυβυζοσοφάκι!!! Αφού έφαγα γλυκάκια μου, ήπια τη μπυρίτσα μου και πήρα το δωράκι μου κι όλα αυτά σερβιρισμένα από την Άντζελα, βγήκε και το Σοφάκι.......
Ξανθό μωρό, με χαμόγελο, μεγάλο στητό στήθος, ωραίο κωλαράκι και καταπληκτικά μαύρα ψηλοτάκουνα πέδιλα!! Επιλέγω το πρόγραμμα της ποδολαγνείας, τακουνολαγνεία κάνω βέβαια και πηγαίνω στο γνωστό φετιχιστικό δωμάτιο με τον θρόνο, τον λάτεξ πάγκο, το μεγάλο κρεββάτι και τις 2 ντουλάπες με τα υπέροχα ψηλοτάκουνα,τα εργαλεία για τ'αυταρχικά και τα λάτεξ ρούχα!! Μετά από λίγο έρχεται το Σοφάκι με χαμόγελο όπως παντα!! Αρχίζουμε με φιλάκια, χαδάκια, πιπιλίσματα στήθους ενναλάξ κλπ προκαταρκτικά! Ύστερα ξεκινάμε την τακουνολαγνεία-τακουνομαλακία!!! Τι να πω.... ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!!
Μετά από λίγο βάζει σκουφάκι και ξεκινάει την ωραία πίπα με χαϊδέματα στα μπαλάκια!! Γλύψιμο δεν ξέρω αν κάνει, δεν το ζήτησα κι εγώ.... την άλλη φορά! Μετά από λίγο, ξαπλώνει ανάσκελα και ξεκινάμεεεε........ Τα τακούνια της μια στους ώμους μου, μια στο πρόσωπό μου, μια τα χάϊδευα, μια τα φιλούσα κλπ κλπ άκρως καυλωτικά!!! Γενικά τ'αεροπλανικά τα κατέχει!! Μετά από λίγη ωρίτσα, πόσο ν' αντέξω μ' αυτά... χιχι..... κι ενώ συνεχίζουμε το ιεραποστολικό όπου είχε λυγίσει τα πόδια της και είχε βάλει τα τακούνια της στα πλευρά μου, πιάνοτας το όμορφο στητό στήθος της, δεν άντεξα άλλο...... παρέδωσα.... χαχα.....
Ύστερα συνομιλήσαμε λίγο κι αποχώρησε!!! Κατεβαίνοτας, ξανάφαγα το γλυκάκι μου και ήπια την μπυρίτσα μου, σερβιρισμένα από την Άντζελα πάλι, για να ανακτήσω δυνάμεις... χαχα....
Θα ξανατιμηθεί!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Τιμημένος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
14
Πόντοι:
3.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού