Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267129
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη ξανά στο συγκεκριμένο κατάστημα για τους γνωστούς λόγους. Το parking δύσκολο, αν και η ώρα είχε φτάσει 11:15. Μπερδέυτηκα να πω την αλήθεια με αυτό το κωλάδικο που υπάρχει δίπλα ωστόσο το βρήκα και ανηφόρησα. Η τσα2 ώς συνήθως πολύ ευγενική και λεπτεμερέστατη στην περιγραφη. Η Jessica είναι μια όμορφη κοπελίτσα απο Bουλγαρία, ξανθούλα με απίστευτο σώμα, λεπτούλα με κανονικό στήθος. Στο δωμάτιο, αν και μου κόλλησε κάτι υγρό στο πόδι που πρέπει να ήταν το DNA του προηγούμενου δεν περίμενα πολύ, διότι δεν ήταν και κανένας εκείνη την ώρα. Ξεκίνησε τα χαιδολογήματα σε όλο το σώμα αν και γλώσσα δεν έβγαλε καθόλου(για ρώγες ή @@). Ξεκίνησε να μου την παίζει με το χεράκι της πριν τοποθετήσει τον σκούφο. Κατόπιν σκούφος και πίπα, η οποία δεν μπορώ να πω πως είναι το δυνατό της σημείο. Μέτρια, χωρίς πολλά πολλά. Ανέβηκε απο πάνω μου, κάλπασε λιγάκι και μετά άρχισε να αράζει και να περιμένει απο εμένα να κουνηθώ... Την γύρισα και ιεραποστολικό με διάφορες παραλλαγές και την κέρασα κρεμούλα σπιτική. Συνοψίζοντας δεν είναι και κάτι το φοβερό, απογοητεύοντας απο την απόδοση σε σχέση με την εμφάνιση. Προσωπικά νομίζω πως πρόκειται για ένα καλό καρίτσι που απλα προσπαθεί να βγάλει χρήματα. Αν της μιλήσεις για οποιοδήποτε θέμα θα το καταλάβεις, δεν είναι η κλασσική ιερόδουλη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού