Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 217214
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τίνα ειναι ενα μικροκαμωμενο μελαχρινο πιπινακι 20 και κατι μαιων.πολυ αδυνατη για τα δικα μου γουστα αλλα με καλο φυσικο βυζακι,ωραιο μικρο κωλαρακι ,μαυρο μακρυ μαλλακι και σφιχτο αλλα λιγο κοκκαλιαρικο κορμακι.δεν κανει πρωκτικο αλλα κανει 69 κανονικο οχι με εναλλαξ γλειψιμο.πιπα καλη αλλα περναει την καποτα με το χερι αφου προηγηθηκε λιγη μαλακια με μπολικα φιλακια και χαδακια.αφηνει ελευθερα να γλειψεις τα βυζακια της,κανει και την πλακιτσα της,γαμιεται καλα λογω των λιγων κιλων της και δεν αρνηθηκε καμια σταση....καναμε και κλασικα και στα τεσσερα και με αυτην απο πανω οπου κουνιοταν φοβερα και εντονα μεχρι να χυσω μεσα της....ακομα και μετα το τελειωμα ηθελε να με χαλαρωσει με μασαζακι και χαδακια...πολυ γλυκια gfe κατασταση και αν και απο εμφανιση δεν μου λεει κατι απο αποδοση τελικα παιρνει αριστα...απο 30 το απλο μεχρι 150 για δυο εκτονωσεις λεει(ημαρτον αλλα τεσπα)...παρτε απλο ή εστω κανα με γλειψιμο οπως πηρα εγω στα 75 με κανα τεταρτακι από χρονο....και save your money για δευτερη καταθεση αλλου αν αντεχετε....ακομη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού